خبر خبر

تأکيد وزير راه و شهرسازي بر بهسازي ترمينال فرودگاه‎هاي جيرفت و کرمان
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان گفت: وزير راه و شهرسازي در بازديد از فرودگاه‎هاي جيرفت و کرمان بر بهسازي ترمينال‎هاي اين فرودگاه ها تاکيد کرد.

به گزارش روابطعمومی فرودگاههای استان کرمان، علی قاسمزاده گفت: صبح امروز پنجشنبه (24 آبان)، آقای اسلامی وزیر راه و شهرسازی و آقای رضائی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه هیئت همراه وارد فرودگاه جیرفت شدند و پس از بازدید از ابنیه فرودگاهی و سطوح پروازی این فرودگاه بر بازسازی ورودی و خروجی ترمینال و تقسیم بهینه فضای داخلی آن به مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان تأکید کرد.

وی با اشاره به اینکه وزیر راه و شهرسازی بر انجام وارسی پروازی دستگاه DME و چراغهای پاپی این فرودگاه نیز تاکید کرده است، گفت: آقای اسلامی همچنین در مورد جابجایی جاده همجوار فرودگاه جیرفت و افزایش فاصله از این فرودگاه به استاندار کرمان تأکید کرد.

قاسمزاده به اشاره به اینکه وزیر راه و شهرسازی پس از بازدیدهای خود از طرحهای مرتبط این وزارتخانه در کرمان، عصرگاه امروز برای بازدید از فرودگاه کرمان و پس از آن اعزام به تهران به این فرودگاه آمد، گفت: اعتقاد وزیر راه بر این بود که ترمینال داخلی فرودگاه کرمان باید در شأن مردم این شهر بهبود پیدا کند و بر سرعت دادن به پروژه بهسازی و توسعه این ترمینال و تکمیل باند جدید فرودگاه تأکید کرد.

مدیرکل فرودگاههای استان کرمان ادامه داد: از نکات بسیار خوب این سفر گفتگوی مستقیم و صمیمی آقای وزیر با مسافران و مردم بود و نقدها و پیشنهادات آنها را با دقت مورد توجه قرار داد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری