خبر خبر

مه آبادي در جمع خبرنگاران خبر داد:
عزم جدي شرکت فرودگاه ها در حمايت از ظرفيت هاي توليد داخلي/ توقف خريد خارجي در حوزه زيرساخت هاي ناوبري هوايي
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي در حاشيه مراسم آغاز فاز نخست بومي سازي زيرساخت هاي ناوبري هوايي ايران در جمع خبرنگاران امضاي چهار قرارداد و توافقنامه جداگانه ميان اين شرکت و دانشگاه ها و شرکت هاي دانش بنيان را شروعي براي عزم جدي شرکت در حمايت از ظرفيت ها و توان بومي در حوزه هوانوردي عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رحمت اله مه آبادي در جمع اصحاب رسانه با بيان اين مطلب عنوان كرد: امضاي اين تفاهمنامه ها در راستاي حمايت از كالاي ايراني بوده است. شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در شرايطي كه ما چوب تحريم ها و وابستگي به بيگانگان را خورده ايم با امضاي تفاهمنامه هاي همكاري براي استفاده از ظرفيت هاي داخلي عزم خود را جزم كرده است.

رييس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افزود: در اين راستا ما تيري در تاريكي نينداخته ايم و اميدواريم با احساس مسووليت طرفين قراردادها به زودي شاهد به ثمر نشستن مفاد آنها باشيم.

وي همچنين گفت: در حوزه زيرساخت هاي كمك ناوبري كه موضوعات تفاهمنامه هاي اخير است دستور توقف خريد خارجي را صادر كرده ايم و آزمايش هاي مربوط بر اساس استانداردها انجام مي شود.

مه آبادی اظهار داشت: خوشبختانه توانستيم از فرصت پسابرجام براي خريد و تجهيز امكانات هوانوردي مورد نياز به خوبي استفاده كنيم و اكنون آماده حمايت از شركت هاي دانش بنيان و دانشگاهي در اين حوزه هستيم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری