خبر خبر

معاونت عمليات هوانوردي فرودگاه اهواز معرفي شد
احسان الواري به سمت معاونت عمليات هوانوردي فرودگاه هاي استان خوزستان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های استان خوزستان؛ محمد رضا رضایی مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان در نشست روسای ادارات این فرودگاه ضمن معرفی معاونت جدید گفت: پست معاونت عملیات هوانوردی پست حساس و پرمسئولیتی است که از شاخصه‌های آن می توان به شناسایی و احصاء مشكلات و نواقص، برنامه‌ریزی مناسب برای رسیدن به اهداف، توجه به سرمایه نیروی انسانی متخصص، نظارت مستمر بر فعالیت‌های شركت‌های هواپیمایی، توجه به ایمنی و ارتقاء استانداردها، تلاش برای آموزش پرسنل تحت امر، توجه به نگهداری و ارتقاء تجهیزات ناوبری، ایمنی و غیره اشاره کرد.

رضایی افزود: در حال حاضر فرودگاه اهواز با وجود همه مشکلات و کاستی ها به خصوص در زمینه محل پارک پرواز توانسته با برنامه ریزی، خدمات قابل توجهی در زمینه پذیرش پروازها ارایه نماید و انتظار می رود با همکاری معاونت عملیات هوانوردی جدید شاهد تحولات و رشد روزافزون در این فرودگاه باشیم .

وی نیز از زحمات و خدمات 6 ساله علی اصغر جهانگیری معز معاونت عملیات هوانوردی اسبق این اداره کل که در حال حاضر سمت معاونت فرودگاه همدان را دارا هستند تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است؛ فرودگاه اهواز یکی از پر ترافیک ترین فرودگاه های کشور است که در حال حاضر رتبه چهارم از لحاظ عملیات پروازی را در بین فرودگاه های کشور داراست.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری