خبر خبر

تعريف طرح ميثاق جماعت در شرکت فرودگاه ها/ تاکيد مه آبادي بر ممارست بيشتر مديران شرکت بر نماز جماعت
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در محفل انس با قرآن از برنامه ريزي براي اجراي طرح ميثاق جماعت با هدف توسعه فرهنگ نماز در ميان کارکنان و مديران شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رحمت اله مه آبادي اين خبر را صبح امروز(13 آذر) در پنجاه و ششمين محفل انس با قرآن با حضور مديران ستادي شركت اعلام كرد و توضيح داد: خوشبختانه قدم هايي براي توسعه فرهنگ قرآني و انس با كلام الله در شركت برداشته شده است. با توجه به اهميت نماز به عنوان يكي از واجبات مهم ديني و ضرورت پرداختن به آن طرح ميثاق جماعت را نيز تعريف كرده ايم تا پايبندي مديران و كاركنان ستادي و فرودگاهي به نماز جماعت افزايش يابد.

رييس هيات مديره شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از مديران شركت درخواست كرد كه دست كم دو روز در هفته در نماز جماعت شركت كنند و افزود: لازم است به همت معاونت توسعه مديريت و منابع و نيز ستاد اقامه نماز شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران سامانه اي براي دريافت آمار روزانه حضور كاركنان در نماز جماعت راه اندازي شود.

مه آبادي با اشاره به اينكه اجراي طرح ميثاق با جماعت مقدمه اي براي ايجاد تغييري مطلوب است، عنوان كرد: بايد با برگزاري جلسه هاي كارشناسي زمينه اي فراهم شود تا ويژگي ها و الزام هاي طرح كاملا مشخص و براي كاركنان توجيه شوند. همچنين لازم است ميثاق نامه اي را با استفاده از مضمون احادييث پيامبر اسلام(ص) و ائمه(ع) درباره ضرورت نماز جماعت تدوين كنيم.

وي همچنين از مديران شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران خواست كه به طور مستمر در جلسه هاي انس با قرآن هفتگي شركت حضور يابند و تلاش كنند با تمسك به قرآن و نماز از اخلاق، معنويت و بركت هاي اين دو فيض الهي برخوردار شوند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری