خبر خبر

افزايش پروازهاي بيرجند- تهران از 15 دي ماه
مديرکل فرودگاه هاي استان خراسان جنوبي از برقراري شش پرواز جديد در مسير تهران- بيرجند توسط شرکت هواپيمايي آتا از 15 دي ماه امسال خبر داد.

هادي سلامي در گفت و گو با روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اعلام اين خبر عنوان كرد: از ابتداي سال جاري 44 پرواز رفت و برگشت در فرودگاه بيرجند داشتيم ولي از ابتداي برنامه زمستاني 10 پرواز رفت و برگشت ايران اير به دليل كمبود ناوگان لغو شد.

مديركل فرودگاه هاي استان خراسان جنوبي افزود: پيگيري هاي ما براي برقراري مجدد پروازهاي ايران اير به نتيجه نرسيد و به مذاكره با شركت هاي هواپيمايي ديگر پرداختيم، در نهايت با پيگيري و مساعدت استانداري و اين اداره كل، شركت هواپيمايي آتا قول مساعد براي برقراري پرواز داد و شش پرواز رفت و برگشت اين شركت از 15 دي ماه داير خواهد شد. این پروازها در مسیر تهران-بیرجند-تهران توسط هواپیمای بوینگ ام دی با ظرفیت 150 نفر مسافر در روزهای شنبه، سه شنبه و چهارشنبه هر هفته از 15 دی ماه سال جاری تا پایان برنامه زمستانی انجام خواهد شد.

سلامی همچنين گفت: همچنان در حال تلاش و رایزنی با شرکت های هواپیمایی مختلف هستیم تا بتوانیم پروازهای فرودگاه بیرجند را افزایش دهیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری