خبر خبر

دومين ديدار مردمي شرکت فرودگاه‎ها برگزار شد
در دومين ديدار مردمي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران غلامحسين باقريان، عضو هيأت مديره و معاون عمليات فرودگاهي، محمدرضا امامي، معاون توسعه مديريت و منابع و علي‎اکبر دلوريان‎زاده، مديرکل آموزش و توسعه نيروي انساني به پاسخگويي به مراجعان و کارکنان پرداختند.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، دومین دیدار از سلسله دیدارهای مردمی این شرکت صبح امروز، 11 دی از ساعت 8:30 تا 9:30 در نمازخانه امام رضا(ع) برگزار شد.

در این دیدار مراجعان و کارکنان در مورد موضوعاتی چون بازنشستگی قبل از موعد، تبدیل وضعیت قراردادها، انتقال همسر، اشتغال فرزندان، مشکلات پرسنلی، مشکلات کاری، وضعیت استخدام، پرداخت حق مسئولیت، اعمال مدرک تحصیلی، انتقال، درخواست بازگشت به محل کار، وضعیت کانون عفاف و حجاب و ورزش بانوان پرسشهای خود را به صورت مستقیم و جداگانه مطرح کردند و مدیران مذکور با استناد به قوانین استخدامی و دستورالعملها و غیره به هر یک از آنها پاسخ گفتند.

گفتنی است، همزمان با برگزاری این دیدار مردمی، رحمتاله مهآبادی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت به همراه معاون اول رئیسجمهوری و وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح چند پروژه فرودگاهی به فرودگاه ایرانشهر سفر کرده است.

-------------------------------------
نظرات
پورتال() :
با سلام و احترام
اطلاع رساني از تغيير پورتال و شبکه هاي اجتماعي پيش از برگزاري نشست صورت گرفته است.
در خصوص پاسخ سوالات نيز، ما سر فصل سوالات مطرح شده را مي توانيم درج کنيم چراکه پرسش و پاسخ در جمع صورت نمي گيرد که جنبه عمومي داشته باشد.
محسن کيواني زاده() :
سلام کاش قبل از برگزاري اينگونه جلسات اطلاع رساني در همه فرودگاهها صورت ميگرفت !
کارمند() :
سلام خسته نباشيد .
کاش پرسش هاي مطرح شده و پاسخ هاي داده شده رو کامل مي نوشين شايد جزء سوال هاي ما هم باشند و اطلاع پيدا کنيم .

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری