خبر خبر

پيشرفت 90 درصدي ساخت ترمينال جديد خارجي فرودگاه اهواز
مديرکل فرودگاه هاي خوزستان با بيان اينکه سال آينده شاهد افتتاح ترمينال جديد خارجي فرودگاه اهواز خواهيم بود، از پيشرفت 90 درصدي اين پروژه خبر داد.

محمدرضا رضايي در گفتگو با روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اعلام اين خبر درباره پروژه هاي در دست اجراي فرودگاه اهواز عنوان کرد: ساخت ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز با زيربناي 6900 مترمربع و اعتبار 12 ميليارد توماني (بدون تجهیزات و محوطهسازی) از آبان سال 92 آغاز شده و انتظار می رفت در مدت تعیین شده (خرداد امسال) به اتمام برسد که ضعف در کار پیمانکار باعث تاخیر در پایان عملیات این پروژه شده است.

مديركل فرودگاه هاي استان خوزستان همچنين درباره طرح توسعه ترمنيال داخلي فرودگاه اهواز گفت: پروژه توسعه ترمینال داخلی با زيربناي 2400 مترمربع و اعتباري بالغ بر 10 ميليارد تومان اكنون با 95 درصد پیشرفت به بهره برداری رسیده و پروژه عملیاتی كردن پست برق آن نیز رو به اتمام است.

وي با بيان اينكه فرودگاه اهواز دارای پتانسیل های فراوانی است،  تاکید کرد: در صورت تخصیص اعتبار می توان چند پروژه مهم از جمله تاکسی وی موازی، ساختمان تکنیکال بلاک، افزایش محل پارک هواپیما، بهسازی فاز دوم دیوارهای حفاظتی و محوطه ایرساید و لندساید را در این فرودگاه کلید زد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری