خبر خبر

وزير راه و شهرسازي در هم انديشي مديران ستادي و فرودگاهي:
تلاش هاي بسيار خوبي براي استفاده حداکثري از فضاي کشور شده است/ ما شأني جز خدمت رساني نداريم
وزير راه و شهرسازي در نشست هم انديشي مديران ستادي و فرودگاهي کشور تاکيد کرد که در سال هاي اخير تلاش هاي بسيار خوبي براي استفاده حداکثري از فضاي کشور و پروازهاي عبوري انجام شده است.

به گزارش روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، محمد اسلامي، در نخستين روز هم انديشي مديران ستادي و فرودگاهي كشور با بيان اين مطلب عنوان كرد: يكي از ضرورت هاي بسيار مهم و كليدي، كارآمدي مديريتي است كه يكي از ضرورت هاي جدي كشور در چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي به شمار مي رود. آمريكا و صهيونيسم ادعا مي کنند كه به فكر مردم ايران هستند ولي در تمام اقدامات تروريستي حضور دارند و در لباس مبارزه با تروريسم ائتلاف تروريستي دارند. تمام دشمني هاي عليه نظام اسلامي توسط معاندان مقابله با استقلال طلبي و تسليم ناپذير بودن جمهوري اسلامي است و ملت ايران هزينه زيادي را براي استقلال و عدم سلطه پذيري پرداخت كرده اند.

وب ادامه داد: در مقابل اين ملت وقتي مسووليتي مي پذيريم بايد بدانيم كه ما هيچ شاني جز خدمت رساني به مردم نداريم و فلسفه وجودي ما خدمت رساني است. ملت ايران نيز استحقاق دريافت بهترين خدمات را دارد.

وزير راه و شهرسازي افزود: كارآمدسازي مديريت اهميت بالايي دارد و در اين محور بايد توجه به نيروي انساني، مديريت بر اساس خردورزي و پرهيز از باندبازي كه آفت محيط هاي تخصصي است، مورد توجه قرار گيرد.

وی افزود: بايد به فراهم كردن و نگهداري و رسیدگی به زيرساخت هاي فرودگاهي و ناوبري هوايي توجه جدي شود تا كارآمدي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تقويت شود و اگر اجازه دهيم اين سرمايه ها مستهلك شوند جرم و گناه كرده ايم.

اسلامي با تاكيد بر اينكه نكته مهم در اين زمان ارتقاي خدماتي است كه به مردم ارايه مي دهيم، تاكيد كرد: زحمت هاي خيلي خوبي براي استفاده حداكثري از فضاي كشور و پروازهاي عبوري كشيده شده است و من از اقدامات انجام شده تشكر مي كنم چراکه هم دوره هاي گذشته را ديده ام و هم پنج سال و ده سال اخیر را ديده ام.

وي عنوان كرد: كارآمدي و ارتقاي سطح مديريتي براي ما بسيار اهميت دارد بنابراين مديريت بر اساس خردورزي و استانداردها همراه با پرهيز از باندبازي و گروه بازي به صورت سيستمي ميسر مي شود.

وزير راه و شهرسازي همچنين با اشاره به اينكه وضعيت فرودگاه مهرآباد بويژه از نظر پاركينگ خودروها بسيار خوب شده است، از مديرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و مديريت فرودگاه مهرآباد قدرداني كرد و گفت: در شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با همدلي و همكاري فعاليت كنيد و اميدوارم با همدلي و هماهنگي كارها در صنعت فرودگاهي پيش برود.

گفتنی است، این نشست دو روزه امروز، سه شنبه 18 دي، با حضور مدیران فرودگاه های سراسر کشور و ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوای ایران در فرودگاه مهرآباد آغاز شده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری