خبر خبر

تاکيد مه آبادي بر ضرورت توجه بيشتر به کارآمدي مديريت فرودگاهي/توفيق شرکت فرودگاه ها در برطرف کردن چالش هاي بحران آفرين ملي
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در نشست هم انديشي مديران ستادي و فرودگاهي به تشريح محورهاي اصلي سخنان روز گذشته وزير پرداخت و در اين چارچوب بر توسعه خدمت رساني به مسافران به عنوان مهمترين هدف مديران فرودگاه ها به عنوان مهمترين هدف تاکيد و توجه بيشتر به تقويت مهارت هاي حرفه اي شغل مديريت فرودگاهي را ضروري دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، رحمت اله مه آبادی در دومین روز نشست هم اندیشی مدیران ستادی و فرودگاهی کشور با اشاره به تاکید وزیر راه و شهرسازی بر انجام توسعه خدمت رسانی در فرودگاه ها عنوان کرد: در فرودگاه های کشور مخصوصاً دو فرودگاه مهرآباد و مشهد که پایلوت طرح تحول خدمت رسانی به مردم هستند؛ فعالیت های خوبی برای توسعه خدمت رسانی به مسافران(ASQ) انجام شده است، البته بر اساس صحبت های روز گذشته مقام عالی وزارت با اینکه وضعیت گذشته و حتی پنج سال گذشته فرودگاه های کشور در کیفیت خدمت رسانی به مسافران با وضعیت فعلی قابل مقایسه نیست ولی باید تلاش های لازم برای خدمت رسانی بهتر به مسافران در تمام فرودگاه ها انجام شود.

رییس هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با تاکید بر ضرورت توجه به وجوه مختلف کارآمدی مدیریتی افزود: برای تربیت مدیران حرفه ای باید به آموزش و مدیریت دانش توجه خاص شود.

وی همچنین با اشاره به تاکید وزیر محترم راه و شهرسازی بر حساسیت شغل مدیریت فرودگاهی عنوان کرد: در قانون خاص شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به این حرفه نیز باید توجه ویژه شود.

مه آبادی با اشاره به توفیق های اخیر شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در برطرف کردن بحران های ملی از جمله فلایت چک و بحران قطر افزود: ما توانسته ایم چالش های بحران آفرین ملی و مسایل چالش های تهدید کننده صنعت را برطرف کنیم و اکنون زمان توجه به تقویت خود شرکت فرا رسیده است.

وی گفت: امیدواریم با حمایت مقام عالی وزارت، به زودی با ابلاغ اساسنامه اصلاحی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران کار تدوین و تصویب آیین نامه های مرتبط با قانون خاص شرکت، اولین قدم برای تحقق این مهم برداشته شود.

لازم به ذکر است مه آبادی روز گذشته برای تقویت شرکت، شش محور مهم را در حضور وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد و به تشریح آن پرداخت.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری