خبر خبر

عضويت ايران در هيات مديره ACI گامي در توسعه روابط بين المللي و توسعه فرودگاه هاي کشور/اخذ سند مالکيت 35 درصد اراضي فرودگاهي کشور
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به همکاري خوب مديران فرودگاهي در اخذ سند مالکيت 15 هزار هکتار از اراضي فرودگاه هاي کشور عنوان کرد که اين ميزان به 35 درصد کل اراضي تعلق دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، حمیدرضا سیدی در نشست هم اندیشی مدیران ستادی و فرودگاهی کشور با اعلام این خبر عنوان کرد: هنوز تا رسیدن به وضعیت مطلوب و استاندارد فاصله زیادی داریم و باید برای دریافت سند مالکیت 30 هزار هکتار زمین دیگر اقدام شود.

معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: سازمان اسناد و املاک کشور همکاری خوبی با شرکت برای دریافت سند مالکیت زمین های فرودگاهی دارد.

وی با تاکید بر ضرورت عملکرد هماهنگ مجموعه های فرودگاهی عنوان کرد: گروه ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندان معاونت برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی با اینکه کمتر از یک سال از تشکیل آن می گذرد توانسته در ارتقای رتبه حقوق شهروندی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در میان دستگاه های مجموعه وزارت راه و شهرسازی از آخرین رتبه در سال 95 به رتبه نخست در سال گذشته موثر باشد.

سیدی همچنین به تدوین هشت راهبرد اساسی شرکت فرودگاه ها با محورهایی از جمله ایمنی و حاکمیت قانون اشاره کرد و گفت: هدف اصلی از تدوین استراتژی های شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ایجاد هماهنگی میان واحدهای مختلف برای دستیابی به اهداف مهم و کلیدی است.

وی با بیان اینکه گروه همکاری های بین المللی معاونت برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی توانسته در عضویت ایران در هیات مدیره ACI موثر باشد به ارایه توضیحاتی درباره چارت مصوب جدید شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و نیز اصلاح چارت فرودگاه ها بر اساس شاخص های شانزده گانه پرداخت.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری