خبر خبر

بازديد مه‎آبادي از فرودگاه‎هاي استان فارس
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران به منظور بررسي پروژه‎هاي در حال اجراي فرودگاه‎هاي استان فارس صبح امروز 22 دي ماه عازم اين استان شد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، رحمت اله مهآبادی در این سفر که امروز، شنبه 22 دی، انجام میشود ابتدا به فرودگاه جهرم میرود و در آنجا از ترمینال 1500 مترمربعی در حال ساخت این فرودگاه دیدن میکند. ساخت این ترمینال مدت شش ماه است که آغاز شده است.

وی سپس به فرودگاه فسا رفته و پس از بازدید از آنجا به شهر شیراز و فرودگاه این شهر میرود تا روند پیشرفت پروژههای در حال اجرای این فرودگاه را نیز مورد بررسی قرار دهد. در حال حاضر مهمترین پروژه فرودگاه شیراز ترمینال خارجی این فرودگاه است که به 60 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است و در مرحله محوطهسازی قرار دارد.

گفتنی است، یکی دیگر از اهداف مهم این سفر، دیدار مه آبادی با مدیران صنایع الکترونیکی شیراز (صاشیراز) و بازدید از تجهیزات کمک ناوبری این مجموعه است.

در این سفر غلامحسین باقریان عضو هیات مدیره و معاون عملیات فرودگاهی، سعید اکبری معاون عملیات هوانوردی، سید احمد مومنی رخ مشاور عالی مدیرعامل در امور عملیات هوانوردی،  محمد حبیب الهی، مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی و صمد آقاجانی، مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی، مه آبادی را همراهی می کنند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری