خبر خبر

آمادگي شرکت فرودگاه ها براي استفاده از توانمندي بانوان در سطوح مديريتي
عضو هيات مديره و مشاور امور بانوان و خانواده شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با تاکيد بر ضرورت استفاده از توانمندي هاي بانوان در عرصه هاي مختلف آمادگي شرکت را براي سپردن سمت هاي مديريتي در سطوح گوناگون هوانوردي و فرودگاهي اعلام کرد.

معصومه ابراهيمي در گفت و گو با روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اين مطلب تاكيد كرد: خوشبختانه در سال هاي اخير با تغييرات ایجاد شده در نگرش نسبت به حضور بانوان در سطوح مختلف مديريتي و لزوم استفاده از توانمندي جامعه بانوان به عنوان نيمي از جمعيت و سرمايه انساني كشور، زمينه استفاده بهينه از اين ظرفیت و سرمايه انساني در عرصه هاي مختلف فراهم شده است.

راهبر امور حقوقي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افزود: علاوه بر اين تغيير نگرش فرهنگي و اجتماعي، زيرساخت هاي قانوني و حقوقي لازم نيز در این زمینه  ایجاد شده است.

وي با بيان اينكه براي استفاده بهينه از ظرفيت بانوان بايد از افراط و تفريط پرهيز شود، گفت: بايد در سپردن مسووليت به بانوان تفاوت هاي منطقي ناشي از كاركردهاي زنان و مردان را نيز در نظر بگيريم و به تناسب ميان ویژگی های شغل موردنظر و مسوولیت های محول شده با ويژگي هاي خاص بانوان توجه شود. در گام هاي اوليه مي توانيم از توانمندی بانوان در سطوح مناسب تري استفاده كنيم و وقتي آثار و پيامدهاي اين مشاركت احراز شد براي سطوح بالاتر نيز تصميم گيري كنيم.

ابراهيمي تاكيد كرد: مديريت شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از حضور بانوان در سطوح مديريتي استقبال مي كند و بانوان نيز بايد براي ابراز توانمندي و آمادگی خویش در پذیرش مسوولیت‏های بزرگ‏تر و سنگین‏تر تلاش كنند.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری