خبر خبر

فرودگاه هاي بوشهر و تبريز در صدر توليد اخبار
فرودگاه هاي بوشهر و تبريز به طور مشترک در دي ماه سال جاري توانستند رتبه نخست اطلاع‌رساني و توليد محتوا را در ميان 58 فرودگاه کشور کسب کنند.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ فرودگاه های بوشهر و تبریز در حالی رتبه نخست را با تولید 8 خبر در دی ماه در میان 58 فرودگاه کشور از آن خود کردند که این رتبه در ماه گذشته در اختیار فرودگاه بین المللی مهرآباد بود.

بر اساس آمار منتشر شده، در میان فرودگاه ها پس از فرودگاه های تبریز و بوشهر، فرودگاه های مهرآباد و اصفهان با 7 خبر، فرودگاه اهواز با 5 خبر به ترتیب رتبه های دوم و سوم را کسب کردند. فرودگاه های بندرعباس، رشت، شیراز و گرگان نیز با 4 خبر، فرودگاه های بجنورد، مشهد، همدان، یاسوج و یزد با 3 خبر، فرودگاه های اردبیل، زنجان، ساری و شهرکرد با 2 خبر و فرودگاه های آبادان، ارومیه، سمنان، شاهرود، کرمان و لامرد با یک خبر در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

بر اساس سطح بندی فرودگاهی نیز در میان فرودگاه های بین المللی، فرودگاه تبریز مقام نخست و مهرآباد و اصفهان(به طور مشترک) مقام دوم و فرودگاه های بندرعباس و شیراز مقام سوم را کسب کردند.

 در میان فرودگاه های مرز هوایی نیز فرودگاه بوشهر مقام نخست، فرودگاه اهواز مقام دوم و فرودگاه های رشت و گرگان نیز مقام سوم را کسب کردند.

بر پایه این گزارش در دی ماه 198 خبر در پرتال شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران منتشر شد که از تعداد اخبار انتشار یافته در پرتال، 90 خبر در بخش ويژه، 65خبر در اخبار روز،20 مورد در بخش داخلی، 25 مورد اطلاعیه و12 مورد گزیده جراید بوده است.

بر اساس آمار٬ 34 فرودگاه کشور فاقد خبر بودند و روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نیز در این میان تولیدات محتوایی خود را به عدد 109 مورد در ماه آذر رساند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری