خبر خبر

برگزاري موفق کارگاه آموزشي مديريت ريسک در فرودگاه يزد
کارگاه مديريت ريسک با هدف بهره گيري از دانش و متدهاي روز دنيا در شناسايي خطر، ارزيابي و تعديل ريسک با حضور مديران ايمني فرودگاه هاي کشور در يزد برگزار شد.

مدير ايمني شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در گفت و گو با روابط عمومي شركت با اعلام اين خبر عنوان كرد: مدیریت ریسک به عنوان یکی از چهار رکن اصلی سیستم مدیریت ایمنی و همچنین اصلی­ ترین رکن آن مورد توجه ارايه دهندگان سرویس­ های هوانوردی، ایکائو و سازمان هواپیمايی کشوری است. به طور کلی این رکن بر شناسايی خطرها و همچنین ارزیابی ریسک پیامدهای ممکن آنها و در نهايت ارايه راه­ حل های متفاوت جهت حذف و یا تعدیل خطرهاي شناسايی شده پیش از آنکه باعث وقوع سانحه و یا حادثه هواپیمايی شوند استوار است.

محمد الهي نيا افزود: دفتر مدیریت ایمنی با توجه به پیچیدگی­ های صنعت هوانوردی بویژه در حوزه فرودگاهی و ناوبری هوايی و همچنین تنوع رویدادها و مخاطرات در این دو حوزه همواره نیازمند بهره­ گیری از آخرین متدهای عملی شناسايی خطر، ارزیابی ریسک و همچنین تعدیل ریسک است.

وي گفت: كارگاه آموزشي مديريت ريسك با همكاري دفتر مديريت ايمني شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و فرودگاه یزد، از 23 تا 28 بهمن با حضور مدیران ایمنی فرودگاه ­های سراسر کشور و نمایندگانی از سازمان هواپیمایی کشوری جهت انتقال دانش عملی مدیریت ریسک و بهره گیری از روش هاي روز، در راستای استقرار سیستم مدیریت ایمنی با حضور اساتیدی از کشور نروژ و شرکت OPSCOM برگزار شد.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری