خبر خبر

به بهانه سالروز وفات حضرت ام البنين(ع) و روز تکريم مادران و همسران شهدا
روزي که مادر "شمع محفل" شد
سالروز وفات حضرت ام البنين(ع) و روز تکريم مادران و همسران شهدا، فرصتي شد تا جمعي از مديران و کارشناسان شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از يک مادر شهيد شاغل در اين شرکت قدرداني کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، اگرچه خانواده شهدا همیشه و هر لحظه چشم و چراغ مجموعه ای هستد که در آن حضور دارند، اما گاهی فرصت هایی خلق می شود تا این گوهرهای کم یاب و ارزشمند، همچون شمعی نورانی و فروزنده، محفل دلدادگان طریق شهادت و آزادگی را نورافشانی کنند.

امروز؛ سه شنبه(30 بهمن ماه و 13 جمادی الثانی) مصادف با سالروز وفات حضرت ام البنین(ع) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، یکی از همان فرصت های ناب بود، فرصتی برای حضور در محفلی که یک مادر شهید شمع آن بود. او مثل همیشه مهربان، نجیب و خاضع بود و افرادی که به نیابت از رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت و همچنین تمامی مدیران و کارشناسان شرکت به دیدار حاجیه خانم ملکی، مادر شهید سعید صدقی رفتند، دل به دعای خیر او در بی ریاترین دیدار بسته بودند.

از فیروزی پور، مشاور مدیرعامل و مدیرکل حراست و امنیت فرودگاهی، یداله آقائی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و محمد عباسی، مشاور مدیرعامل و رئیس ستاد اقامه نماز گرفته تا کارشناسان روابط عمومی و همکاران دبیرخانه شرکت، همگی خالصانه به دیدار این مادر شهید رفتند و وقتی تقاضای دعای خیر داشتند، ناب ترین کلمات و صاداقانه ترین خواسته را بیان کردند.

فیروزی پور از مقام شامخ شهدا و اجر شهید در آخرت گفت و عباسی بر صداقت و خلوص شهدا تاکید کرد. آقائی صائم هم جایگاه مادران شهید را همطراز با شهدا دانست و تمامی حضار هم بانویی را ستودند که خون فرزندش، اسلام و انقلاب را بیمه کرده است.

امروز؛ سه شنبه(30 بهمن  ماه و 13 جمادی الثانی) مصادف با سالروز وفات حضرت ام البنین(ع) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، یکی از همان فرصت های ناب بود.

-------------------------------------
نظرات
ع.جعفري() :
با سلام و احترام و با عرض خاضعانه ترين درودها به مقام والاي شهداي گرانقدر ،بايد در درج اخبار واطلاعات در سايتي که قطعا بازديد کننده بيشماري دارد دقت کافي شود (امروز سه شنبه 30اسفند )تاريخي که هنوز نيامده در متن ودر دوجا تکرار شده ،و نياز به توجه دارد.؟؟
رضا() :
سادگي، صبوري و بي ادعايي اين حاج خانم جامعه راشيفته اخلاق خود مي نمايد وقتي بدانند مادر شهيد است تازه پي به علت مي برند
همکار شرکت() :
ضمن تشکر تکريم از مادر شهيد نياز به هديه نيست تکريم يعني اونامه رسان نباشد در شرکت فرودگاهها از اين طبقه به طبقه ديگر بااين سن که اميدوارم توجه بشود و درشان ايشون کاري بهشون بدهند

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری