خبر خبر

پيام تبريک مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به مناسبت آغاز سال جديد
سياوش اميرمکري در پيام تبريک آغاز سال ۹۸ اظهار اميدواري کرد: در سال جديد با تلاش و کوشش بيشتر، تعهد به وظايف و مسئوليتهاي خود را تقويت کرده، فزوني جوانه‌هاي دوستي، مهرباني، عطوفت، همدلي، همراهي، عدالت، همکاري و تلاش براي رشد و بالندگي شرکت را بيش از پيش شاهد باشيم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ متن پیام سیاوش امیرمکری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به این شرح است:

شوق است در جدایی و جور است در نظر

هم جور به که طاقت شوقت نیاوریم

همکاران، كارشناسان، متخصصين و مديران ارجمند شركت معظم فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران

سلام عليكم

تقارن ارجمند خجسته ميلاد مسعود حضرت اميرالمومنين علي(ع) با طليعه زايش دوباره بهار طبيعت و حلول سال جديد خورشيدي را از صميم قلب به همه شما عزيزان و خانواده هاي گراميتان تبريك و تهنيت عرض مي كنم.

عيد نوروز جشن تمناي تغيير، تحول و تلاش براي بهتر شدن در تارو پود زندگي فردي و اجتماعي است. بهار طبيعت همواره يادآور گشوده شدن افق های نو و نویدبخش رسیدن به مراحلی نيکوتر و برتر است و نوروز جشن شادي و شکوفايي،  همدلي و هم پيماني و زدودن کينه‌هاست. اکنون که نسيم عطرآگين بهاري در جاي جاي طبيعت با شکفتن شکوفه ها، روح و روانمان را نوازش مي دهد به شکرانه رويت بهاري ديگر، دست دعا برداشته و از خداوند منان استجابت دعاي حول حالنا الي احسن الحال را براي مردم، ايران و صنعت هوانوردي كشور تمنا مي نمائيم و البته طنين روحبخش آيه "ان الله لايغير مابقوم حتي يغيروا ما بانفسهم" همواره در گوشمان هست كه تغيير و تحول و حرکت براي بهتر شدن و پيشرفت مستمر در مسير  تعالي و سرآمدي، مستلزم تلاش مدبرانه همه ماست.

اطمينان دارم در سال پيش رو  مسير تحقق نظام مند اهداف راهبردي و ايفاي ماموريتهاي خطير شركت در دو حوزه راهبري و مديريت فرودگاهها و ارائه خدمات ناوبري در كشور را به اتكاي تلاش ها و مساعي شما سرمايه هاي بي بديل و متخصصان فرهيخته و انديشمندمان سريعتر و موثر تر طي خواهيم نمود.

يكبار ديگر، ضمن سپاس و قدرداني از زحمات بي دريغ همه همكاران در سالي كه گذشت، فرا رسيدن بهار طبيعت و عيد نوروز باستاني را به شما و خانواده هاي محترمتان تبريک و تهنيت عرض نموده و زحمات يکساله شما در ارائه خدمات خالصانه در جاي جاي ميهن اسلاميمان را ارج نهاده، سلامتي و بهروزيتان را از درگاه احديت مسئلت مي نمايم. اميدوارم در سال جديد با تلاش و کوشش بيشتر، تعهد به وظايف و مسئوليتهاي خود را تقويت کرده، فزوني جوانه‌هاي دوستي، مهرباني، عطوفت، همدلي، همراهي، عدالت، همکاري و تلاش براي رشد و بالندگي شرکت را بيش از پيش شاهد باشيم

سياوش اميرمكري

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری