خبر خبر

برقراري مسير پروازي تبريز - ساري در نوروز 98
مديرکل فرودگاه‎هاي استان مازندران گفت: براي نخستين بار مسير پروازي ساري - تبريز از 11 فروردين ماه 98 از فرودگاه ساري برقرار مي‎شود.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه های مازندران، سعداله وطن‎خواه با اعلام اين خبر گفت: این مسیر پروازی که برای اولین بار برقرار شده است به صورت هفتگی و هر چهارشنبه انجام می‎شود.

وی همچنین به افزایش پروازها در مسیرهای نوشهر– تهران و نوشهر– مشهد توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر و آسمان از فرودگاه نوشهر و رامسر– تهران توسط شرکت هواپیمایی آسمان و ایران ایر اشاره کرد، گفت: شركت هواپیمایی بومی وارش نیز روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته مسیر ساری – کیش را به مسیرهای پروازی خود اضافه كرده است.

وطن‎خواه در ادامه در مورد آماده‎سازی محیطی و استقبال از پروازها و مسافران نوروزی، گفت: پروژه‎های بهسازی و محوطه نوسازی و مبادی ورودی به ترمینال‎ها و اصلاح مسیرهای دسترسی آغاز شده است و تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه با آغاز سال نو در ترمینال‎های فرودگاه‎های ساری، نوشهر و رامسر سفره هفت‎سین گسترده و همزمان با ورود نخستين مسافران سال نو آيين سنتی سرنا نوازی اجرا می‎شود، افزود: پروژه‎های عمرانی و بهسازی حداکثر تا 28 اسفند ماه 97 به اتمام مي‎رسد و کارهای باقی مانده را به بعد از عيد نوروز موكول مي‎كنيم. همچنين عناصری با چشم‎اندازهای بهار و نوروز در محاوط نصب و ورودی ترمینال‎ها گل‎آرایی مي‎شوند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری