خبر خبر

اميرمکري: نقشي ماندگار از ارائه خدمات به مسافران در نوروز داشته باشيم
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران خطاب به مديران فرودگاه‎ها خدمت‎رساني هرچه بهتر در روزهاي نوروز به هم ميهنان را مورد تاکيد قرار داد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 1397 و آغاز سفرهای نوروزی ضمن تشکر از تلاشهای یکسال گذشته همه همکاران و دستاندرکاران ارائه خدمات در فرودگاههای کشور، خدا را شاکریم که فرصتی دیگر برای ارائه خدمترسانی به هموطنان عزیزمان فراهم شده است.

وی اظهار امیدواری کرد: در سایه برنامهریزی صحیح و اقدامات منبعث از تجربیات سالهای متمادی در نوروز سهمی بسزا و نقشی ماندگار از ارائه خدمات به مسافران و مترددین فرودگاههای کشور به خود اختصاص دهیم و در سایه لطف الهی برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران نزد مردم عزیز کشورمان به یادگار گذاریم.

امیرمکری در پایان تاکید کرد: انتظار دارم در روزهای نوروز با حضور مؤثر در محل خدمت به همراه کلیه همکاران مرتبط با عملیات هوانوردی و فرودگاهی و پشتیبانی در ارائه خدمات شایسته به همه مراجعان و نظارت بر کلیه امور مرتبط نهایت مساعی خویش را به عمل آورید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری