خبر خبر

تسريع در اجراي طرح هاي عمراني فرودگاه مهرآباد در آستانه نوروز
در آستانه نوروز، پروژه ها و طرح هاي عمراني در دست اجراي اين فرودگاه در راستاي تسهيل گردش کار و ارتقاي خدمات فرودگاهي به سرعت اجرايي مي شوند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد، مديرسعيد صفی نیا، مدیرکل فرودگاه با اعلام اين خبر گفت: در فرودگاه پرترافیکی چون مهرآباد اولویت در اجرای پروژه ها باید طرح هایی باشد که مستقیم با مسافر در ارتباط است که این پروژه ها باید با استاندارد روز در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون وقفه ای در خدمت رسانی انجام شوند. برای همین تلاش شده است تا قبل از پروازهای نوروزی، پروژه ها را به سرانجام برسانیم و خوشبختانه در این زمينه به نتایج خوبی رسیده ایم و می توانیم با ارايه خدمات بهتر با آمادگی کامل به استقبال مسافران نوروزی برویم.

صفی نیا تاکید كرد: انجام و عملیاتی شدن پروژه ها در زمان مقرر برای ارايه خدمات بهتر  فرودگاهی در اولویت این اداره کل است.

وي اولویت پروژه های مهرآباد را تکمیل پروژه زیبا سازی ترمینال هاي یک و دو، رنگ آمیزی جداول ومحاوط، کاشت گل های فصلی، پروژه روشنایی محاوط ترمینال هاي یک ودو، بهسازی ونوسازی برج مراقبت وساختمان تسهیلاتی برج  وهمچنین تکمیل پروژه کفسازی و زیباسازی وساماندهی اماکن تجاری ترمینال 6  و ساماندهی دفاتر فروش شرکت های هواپیمايی در ترمینال یک اعلام كرد و گفت: این پروژه ها تا قبل از سال 98 به بهره برداری می رسند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری