خبر خبر

کارکنان آتشنشاني فرودگاه اهواز موفق به دريافت گواهينامه خودروهاي آتشنشاني شدند
در پي برگزاري آزمون دريافت گواهينامه ويژه رانندگي با خودروهاي آتشنشاني در فرودگاه اهواز، مديرکل فرودگاه‎هاي استان خوزستان از موفقيت همه کارکنان اداره آتشنشاني و هدايت زميني اين فرودگاه در آزمون و دريافت اين گواهينامه خبر داد.

به گزارش روابط‎عمومي فرودگاه‎های خوزستان، محمدرضا رضایی با اعلام اين خبر گفت: با همكاري پليس راهور استان خوزستان آزمون کتبی آییننامه راهنمایی و رانندگی و آزمون عملی با خودروی آتشنشانی فرودگاهی برگزار شد و کارکنان آتشنشانی این فرودگاه موفق به دریافت گواهینامه مربوطه شدند.

وی در مورد ویژگی‎های رانندگی با خودروهای آتشنشانی فرودگاهی گفت: در اين خودروها صندلي راننده در وسط اتاق خودرو قرار دارد و بايد راننده از مهارت ويژه‎اي براي كار با خودروها برخوردار باشد.

مدیرکل فرودگاه‎های استان خوزستان در پایان ضمن تشکر از فرماندهی پلیس راهور استان و مدیرکل آتشنشانی و هدایت زمینی هواپیما شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران برای همکاری در جهت اخذ این گواهینامه‌ها گفت: آموزش و دریافت این گواهینامه باعث توانمندسازی نیروی انسانی و اقدام پیشگیرانه در سوانح هوایی و همچنین حفاظت از تجهیزات خودرویی می‎شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری