خبر خبر

افتتاح سه پروژه فرودگاهي در بوشهر توسط رييس جمهور
از سه پروژه فرودگاهي در بوشهر شامل توسعه اپرون، تعويض و نوسازي سيستم روشنايي سطوح پروازي و شرکت خدمات هندلينگ پولاد تجهيزات، توسط رييس جمهور از طريق ويديو کنفرانس بهره برداري شد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه هاي استان بوشهر، کمال دهقان منشادی با اعلام این خبر گفت: در جلسه شورای اداری و افتتاح همزمان پروژه های اقتصادی و زیربنایی استان بوشهر، حسن روحانی، ریيس جمهور، از طریق ویديو کنفرانس دستور بهره‌برداری از سه پروژه فرودگاه بوشهر را صادر کرد.

مديركل فرودگاه هاي بوشهر ادامه داد: این پروژه ها، شامل توسعه اپرون به وسعت 23 هزار مترمربع و افزایش ظرفیت پارک هواپیما به دو برابر، نوسازی روشنایی دو باند و تاکسی وی ها به طول 20 کیلومتر، نصب CCR، تابلو برق و برج های روشنایی جهت ارتقاي ایمنی طبق استانداردهای بین المللی و بهره برداری از شرکت هندلینگ پولاد تجهیزات فراز آسمان پارسه(تنها شرکت خدمات هندلینگ سبز کشور مجهز به تجهیزات برقی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و اشتغال زایی برای بیش از 50 نفر) است.

وي همچنين گفت: این سه پروژه با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال از محل اعتبار فرودگاه بوشهر و بخش خصوصی انجام شده است.

در حاشیه این سفر وزیر راه و شهرسازی از ترمینال و پروژه های فرودگاه بوشهر بازدید و از اقدامات انجام شده در این فرودگاه ابراز رضایت كرد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری