خبر خبر

امامي در آيين نکوداشت و بدرقه کاروان راهيان نور بسيج عنوان کرد:
سفر به سرزمين ارزش‎ها و دلاور مردي‎هاي فراموش نشدني
معاون توسعه مديريت و منابع خطاب به زائران مناطق عملياتي جنوب کشور بسيج شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران گفت: جايي که قرار است شما روي آن قدم بگذاريد، سرزمين ارزش‎هاست که وجب به وجب آن با قطره قطره خون شهدا آميخته شده و دلاورمردي‎هاي ايثارگران را شاهد بوده است، دلاورمردي‎هايي که هرگز فراموش نخواهند شد.

به گزارش روابطعمومي شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، محمدرضا امامي در آيين نكوداشت و بدرقه كاروان راهيان نور، (زائران مناطق عملياتي جنوب كشور بسيج شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در بهار 98) اظهار كرد: شما راهي سرزميني هستيد كه نور بیپایان و ارزش‎هاي زيادي در آن نهفته است.

وي با اشاره به اينكه امنيت امروز ايران اسلامي مديون وجود ولايت فقيه و رشادت‎هاي شهدا، ايثارگران، جانبازان و خانواده‎هاي صبور آنان است، افزود: اين كشور از بحران‎هاي بزرگي مانند جنگ تحميلي با ايثارگري شهدا، ايثارگران، جانبازان و خانواده‎هاي آنان گذر كرده است.

امامي اظهار كرد: شما قرار است در سرزميني قدم بگذاريد كه سرزمين ارزش‎هاست و وجب به وجب آن با قطره قطره خون شهدا آميخته شده و دلاورمردي‎هاي ايثارگران را شاهد بوده است و ما هرچه داريم، از بركت خون شهدا، رشادت‎هاي ايثارگران و آزادگان و تحمل و صبر بالاي خانواده‎هاي آنان است.

معاون توسعه مديريت و منابع در پايان اظهار اميدواري كرد كه زائران سرزمين نور جبهه‎هاي جنوب، با دستاوردهايي سترگ و با سلامتي كامل به خانه‎هايشان بازگردند.

در اين مراسم كه در فضايي روحاني و سرشار از معنويت برگزار شد، افرادي كه قرار است براي بازديد به جبهه‎هاي جنوب اعزام شوند، حضور داشتند و مسئولان كاروان نكات لازم پيش از سفر را بيان كردند.

گفتني است، مراسم بدرقه  زائران مناطق عملياتي جنوب كشور حوزه بسيج شركت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران (بهار 98) صبح امروز، دوشنبه، 27 اسفند برگزار شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری