خبر خبر

نظارت بر ارتفاع ساخت و سازهاي اطراف فرودگاه بوشهر بيشتر مي‎شود
در جلسه هم‎انديشي مديرکل فرودگاه‌هاي استان بوشهر با رييس شوراي شهر بوشهر، براي نظارت بر ارتفاع مجاز ساخت و سازهاي اطراف فرودگاه بوشهر قول مساعد داده شد.

به گزارش روابط‎عمومي اداره كل فرودگاه‎هاي استان بوشهر، در جريان اين دیدار کمال دهقان منشادی مدیرکل فرودگاه‎های استان با تاکید بر عدم رعایت ارتفاع مجاز ساخت و سازهای اطراف فرودگاه و مشکلاتی که این موضوع می‎تواند برای ارائه خدمات به پروازها به وجود آورد، گفت: با توجه به اینکه فرودگاه بوشهر کاربری دو منظوره نظامی و مسافری دارد و از نظر راهبردی از جمله فرودگاه‎های حساس و با اهمیت منطقه به شمار می‎آید حفظ و ارتقای ایمنی پروازهای این فرودگاه همیشه مورد توجه و دقت نظر مسئولان است.

وی در ادامه از رئیس شورای شهر بوشهر خواست که نظارت بر ارتفاع مجاز ساختمان‎های اطراف فرودگاه بیش از پیش و با جدیت توسط شهرداری و سایر ارگان‎های مربوطه مورد نظارت قرار گیرد.

در ادامه ابوذر دهدار، رییس شورای شهر بوشهر، نیز ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در این فرودگاه گفت: با توجه به جایگاه و اهمیت فرودگاه، مجموعه شهرداری و شورای شهر تمام تلاش خود را برای بر طرف کردن موارد مطرح شده خواهد کرد و بنده به سهم خود قول می‎دهم که در خصوص صدور مجوزهای ساخت و ساز و رعایت ارتفاع مجاز ساختمان‎های اطراف فرودگاه نظارت بیشتری انجام دهیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری