خبر خبر

ورود معاون اوّل رييس جمهور و اعضاي کابينه دولت به فرودگاه گرگان
در پي وقوع سيل در استان گلستان، معاون اوّل رييس جمهور و چند تَن از وزرا به منظور بازديد از مناطق سيل زده، وارد فرودگاه گرگان شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان گلستان؛ در پی وقوع سیل و آبگرفتگی وسیع در برخی شهرهای استان گلستان، معاون اوّل رییس جمهور، وزیر راه و شهرسازی و چند تن از وزرای کابینه به منظور بازدید از روند امداد رسانی و اطلاع از وضعیت سیل زدگان، بعد ازظهر امروز(شنبه سوّم فروردین) وارد فرودگاه گرگان شدند.

در بدو ورود وزیر راه و شهرسازی، مدیر کل فرودگاههای استان گزارشی از وضعیت فرودگاه گرگان و زیرساخت های آن و روند پیشروی سیلاب به سمت فرودگاه ارائه داد و افزود: با برنامه ریزی و تلاش مجموعه عوامل فرودگاه، نیروهای حوزه راه و شهرسازی استان و مدیریت بحران برای برطرف کردن مشکل آبگرفتگی در اراضی اطراف فرودگاه هماهنگ و منسجم وارد عمل شده ایم .

رامین آذری در ادامه گفت: با بسیج امکانات موجود در سطح استان در حال تلاش برای هدایت مسیر آب به خارج فرودگاه و رودخانه قره سو هستیم و امیدواریم بتوانیم تا بعدازظهر فردا و پیش از آغاز موج جدید بارندگی ها، مشکل را برطرف کنیم.

وی همچنین با بیان اینکه مشکلی در اعزام و پذیرش پروازهای نوروزی و امدادی فرودگاه رخ نداده، گفت: امروز در پایان سوّمین روز از عملیات امداد و نجات هوایی، علاوه بر سرویس دهی به پروازهای برنامه ای فرودگاه گرگان، به بیش از 200 پرواز امدادی خدمات پروازی ارائه کرده ایم که جا دارد از تمامی همکارانم در اداره کل فرودگاههای استان که در این زمینه تلاش مضاعفی داشته اند تشکر و قدردانی ویژه داشته باشم.

لازم به ذکر است؛ در پی بارندگی های اخیر در استان گلستان، برخی از شهرهای استان دچار سیل و آبگرفتگی شده اند که عملیات امداد رسانی به این شهرها در حال انجام است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری