خبر خبر

مديرعامل شرکت فرودگاه ها اعلام کرد
آمادگي کامل فرودگاه گرگان جهت ارايه خدمت رساني به تمامي پروازهاي مسافري و امدادي
اميرمکري از آمادگي کامل فرودگاه گرگان جهت ارايه خدمت رساني به تمامي پروازهاي اعزامي به اين فرودگاه اعم از پروازهاي امدادرسان؛ پشتيباني، باربري و مسافري خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ سیاوش اميرمکري، مديرعامل و رييس هيات مديره شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ضمن ابراز تاسف از وقوع حادثه سيل شرق استان مازندران و مناطق وسيعي از استان گلستان و اعلام همدردي با هموطنان عزيز ساکن در اين مناطق؛ از آمادگي کامل فرودگاه گرگان جهت ارايه خدمت رساني به تمامي پروازهاي اعزامي به اين فرودگاه اعم از پروازهاي امدادرسان؛ پشتيباني، باربري و مسافري خبر داد.
وي افزود: در سومين روز از سال جديد   142پرواز امداد ونجات وکمک رسان به  در فرودگاه گرگان نشست و برخاست داشتند.
شايان ذکر است دو روز پيش، سياوش اميرمکري دستور آماده باش کامل فرودگاه هاي معين فرودگاه گرگان را براي اعزام نيروي انساني يا ديگر تجهيزات مورد نياز به فرودگاه گرگان صادر کرد و از مديران کل اين فرودگاهها خواست تا با تمام توان به کمک فرودگاه گرگان در صورت اعلام نياز اين فرودگاه بشتابند.

یادآور می شود؛ دو روز گذشته نیز حسین اسفندیاری عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی نیز به منظور بازدید از فرودگاه گرگان و نحوه خدمت رسانی به مسافران و امدادرسانی به استان گلستان سفر کرده بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری