خبر خبر

بازديدهاي نوروزي اميرمکري به شيراز رسيد/ مهمترين اولويت ما خدمت‎رساني مطلوب به مسافران در نوروز است
رئيس هيات مديره و مدير عامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران با حضور در فرودگاه شيراز ضمن ديدار با کارکنان اين فرودگاه از بخش‎هاي مختلف آن بازديد کرد و گفت: مهمترين اولويت شرکت فرودگاه‎ها خدمت‎رساني مطلوب به مسافران در نوروز است.
به گزارش روابط‎عمومي فرودگاه‎هاي استان فارس، سياوش اميرمکري در ادامه بازديدهاي نوروزي ظهر امروز، يکشنبه چهارم فروردين 98، در چهارمین سفر نوروزی خود با حضور در فرودگاه شيراز از روند خدمت‎رساني به مسافران در ترمينال‎هاي داخلي و خارجي و واحدهاي مختلف عملياتي فرودگاه شيراز شامل برج مراقبت پرواز، اپروچ و اداره ارتباطات و ناوبري بازديد و با کارکنان اين بخش‎ها ديدار و گفتگو کرد.
وي ضمن تبريک سال نو به کارکنان بويژه کارکنان عملياتي و قدرداني از زحمات شبانه‎روزي آنان، ارائه خدمات مطلوب به مسافران در نوروز را مهمترين اولويت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران دانست.
اميرمکري در ادامه از نزديک روند اجراي پروژه احداث ترمينال بين‎المللي فرودگاه شيراز را بررسي کرد و رضا بديعي‎فرد، مديرکل فرودگاه‎هاي استان فارس، ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده،توضيحاتي در خصوص جزئيات پروژه‎هاي در حال انجام فرودگاه شامل بهسازي ترمينال قديم خارجي و ساماندهي و يکسان‎سازي دفاتر شرکت‎هاي هواپيمايي در ترمينال داخلي ارائه کرد و توصيه‎هاي لازم در خصوص تسريع در روند اجراي پروژه را از رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران دريافت کرد.
گفتني است، نصب سامانه کمک ناوبري DVOR و تکميل جاده دسترسي و احداث ابنيه و تاسيسات سايت رادار براي نصب رادار MSSR در کنار ساير پروژه‎هاي عمراني و بهسازي از مهمترين طرح‎هاي سال 98 فرودگاه شيراز است که بديعي‎فرد در مورد آنها توضيحاتي را داد.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری