خبر خبر

ايجاد فضاي مفرح نوروزي در فرودگاه‎هاي مازندران/ آمادگي فرودگاه‎هاي مازندران براي بارش‎هاي شديد
مديرکل فرودگاه‎هاي استان مازندران ضمن اشاره به فضاسازي و برگزاري برنامه‎هاي مفرح در فرودگاه‎هاي ساري، رامسر و نوشهر در روزهاي نوروز از آمادگي اين فرودگاه‎ها براي عبور از شرايط نامساعد جوي و بارش‎هاي شديد خبر داد.

به گزارش روابط‎عمومی اداره‎کل فرودگاه‎های مازندران، سعداله وطن‎خواه گفت: همزمان با آغاز تعطيلات و سفرهاي نوروزي فرودگاههاي استان مازندران تمهيدات لازم به منظور استقبال از مسافران نوروزي و خوشامدگويي به سال نو در قالب فضاآرايي، زيباسازي محاوط و بهسازي و زيباسازي مبادي ترمينالها انجام شد.

وی با اشاره به اینکه همزمان با تحویل سال اجرای موسیقی سنتی آیینی مازندرانی در هر سه فرودگاه انجام شده است، گفت:همچنین غرفه‎های صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری در جهت ارائه خدمات استان گردی دایر شده است و کودکان در غرفه‎های نقاشی و مسابقات ویژه کودکان و مسافران لحظات شادی را تجربه می‎کنند.

وطن خواه همچنین با توجه به شرایط جوی و وقوع باران‎های سیل‎آسا به تمهیدات صورت گرفته برای جلوگیری از آسیب دیدن سطوح پروازی و زیرساخت‎های عملیاتی اشاره گفت: با پیش‎بینی‎های صورت گرفته و جلسات پیش از مواجهه با بارش‎ها و هماهنگی با شرکت های هواپیمایی، در طول این بارش‎ها و بروز سیل، هر سه فرودگاه استان فعال و در حال ارائه خدمات پروازی و امدادی به مناطق سیل زده بود و جز یک پرواز در مسیر تهران - رامسر - تهران، تمامی پروازها در موعد مقرر انجام شد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط فرودگاه گرگان و احتمال به وجود آمدن مشکل و وقفه در پروازهای آن فرودگاه در این روزها تمام واحدهای عملیاتی و فنی فرودگاه‎های استان به حالت آماده‎باش درآمدند و برای همکاران شیفت اضافه قرار داده شد.

مدیرکل فرودگاه های مازندران، همچنین از برقراری پروازهای فوق‎العاده نوروزی در مسیرهای مشهد در فرودگاه ساری و در مسیرهای تهران و مشهد در فرودگاه‎های رامسر و نوشهر خبر داد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری