خبر خبر

فرودگاه ياسوج براي اولين بار ميزبان مسافران نوروزي شد
مدير فرودگاه ياسوج از برقراري اولين پروازهاي فوق‎العاده نوروزي از زمان بهره‎برداري اين فرودگاه خبر داد.

به گزارش روابطعمومي فرودگاه ياسوج، علي محسنيان گفت: نوروز امسال برای اولین بار پس از تاسیس فرودگاه یاسوج به طور جدی شش پروازی فوقالعاده رفت و برگشت در مسیر تهران توسط شرکت هواپیمایی ماهان انجام شد که حامل مسافران نوروزی بود.

وی با اشاره به اینکه استان کهگيلويه و بويراحمد به دليل برخورداري از جاذبههاي طبيعي زيبا و طبيعت منحصر به فرد به سرزمين چهارفصل و پايتخت طبيعت ايران معروف است، گفت: اما با این وجود این استان در بازار گردشگری ایران کمتر شناخته شده است و برای همین در روزهای نوروز استقبال چندانی برای سفرهای هوایی وجود ندارد.

محسنیان با اشاره به اینکه این فرودگاه در روزهای عادی سه پرواز برنامهای هفتگی در مسیر تهران دارد، گفت: با توجه به اینکه طبق آمار بیش از 55 درصد مسافران آن با اهداف تجاری و کاری به این منطقه میآیند در تعطیلات بویژه نوروز این پروازها با کاهش شدید مسافر روبرو میشود و حتی انجام نمیشوند.

وی ادامه داد: وظیفه ما در فرودگاه ایجاد زیرساختهای متناسب است که این کار به خوبی انجام شده است اما برای افزایش استقبال مردم و شرکتهای هواپیمایی به تردد در فرودگاه نیاز به مشارکت و تلاش مسئولان استانی و استفاده از ظرفیتهای چانه زنی دارد.

مدير فرودگاه ياسوج با اشاره به اینکه پس از وقوع حادثه تلخ بهمن ماه سال 96 اندک اندک روال این فرودگاه به حالت عادی بازگشته است، گفت: خوشبخانه دوباره تقاضای مسافران برای استفاده از فرودگاه در حال افزایش است و امیدواریم رونق بیشتری را در این فرودگاه شاهد باشیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری