خبر خبر

خدمات رساني نزديک به 102 هزار مسافر نوروزي در فرودگاه اهواز
مديرکل فرودگاه‎هاي استان خوزستان از اعزام و پذيرش نزديک به 102هزار مسافر در فرودگاه اهواز و ارائه خدمات به آنها خبر داد.

به گزارش روابطعمومي فرودگاههاي خوزستان، محمدرضا رضایی گفت: طي سفرهاي نوروزي امسال از 25 اسفند ماه تا 16 فروردين 837 پرواز برنامهاي در فرودگاه اهواز انجام شد.

وي افزود: با انجام اين تعداد پرواز در نوروز، نزدیک به 102 هزار مسافر در این فرودگاه اعزام و پذيرش شدند كه 46875 مسافر ورودي و 55078 مسافر خروجي بودند.

رضایی با اشاره به شرايط جوي به وجود آمده در کشور و استان خوزستان گفت: با توجه به اینکه فرودگاه اهواز به عنوان دروازه استان خوزستان محسوب می شود از زمان جاری شدن سیل در استان های شمالی و سرازیر شدن آن به استان خوزستان و بالا آمدن سطح آب روخانه ها و نیز اعلام شرایط اضطراری، فرودگاه اهواز توانسته با آمادگی کامل نقش بسزایی در امر امدادرسانی به مناطق سیل زده ایفا کند.

وی با بیان اینکه شرایط فرودگاه عادی و به دور از خطر سیل است به آمار پروازهای امدادی در این روزها اشاره کرد و افزود: از 11 فروردین و اعلام شرایط اضطراری تاکنون خدمات رسانی به 307 بالگرد، 36 فروند هواپیمای کارگو و 18 فروند پرواز VIP صورت گرفته است .

گفتنی است، با توجه به وجود شرایط بحرانی حاکم در استان عملیات امداد رسانی به مناطق سیل زده همچنان ادامه دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری