خبر خبر

آذربايجاني‎ها ميزبان مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در ادامه بازديدهاي فرودگاهي خود رهسپار فرودگاه‎هاي اروميه و تبريز مي‎شود.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مدیرعامل امشب به فرودگاه تبریز وارد میشود، گفت: دو پروژه مهم فرودگاه  تبریز شامل توسعه اپرون با پیشرفت حدود 60 درصدی و توسعه ترمینال با پیشرفت حدود 75 درصدی مهمترین پروژه های این فرودگاه هستند که مورد بازدید مدیرعامل محترم قرار خواهد گرفت.

مصطفی صفایی ادامه داد: بازدید از نقاط دیگر فرودگاه و همچنین دیدار با کارکنان و حضور در جلسه شورای اداری از برنامه های دیگر این سفر است.

همچنین مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان غربی در رابطه با سفر امیرمکری به این استان گفت: قرار است در این سفر از پروژه در حال اتمام بهسازی کامل ترمینال داخلی فرودگاه ارومیه با اعتبار حدود 120 میلیارد ریال بازدید کند و در مورد شیوه و تاریخ افتتاح این پروژه تصمیمگیری شود.

کمال پرهیزگار گفت: پروژههای تعویض چراغ های باند، آغاز اجرای نصب سامانه DVOR و بهسازی ابنیههای این فرودگاه با اعتبار 70 میلیارد ریال نیز از دیگر پروژههای این فرودگاه است که مورد بازدید قرار خواهد گرفت.

وی همچنین پیشبینی کرد سیاوش امیرمکری در صورت فرصت از فرودگاه خوی نیز بازدید خواهد کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری