خبر خبر

اميرمکري: تلاش همگان در سال جديد بايد در راستاي " حمايت از توليد داخلي " باشد
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: تلاش همگان در سال جديد بايد در راستاي "حمايت از توليد داخلي" باشد که ما نيز در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تلاش خواهيم کرد اکثر نيازهاي شرکت از توليدات داخلي تامين مي شود که در همين راستا در سال جديد يکي از دستگاههاي مهم کمک ناوبري و بازرسي بار و مسافر از محصولات داخلي تامين خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي، رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به منظور بازديد از فرودگاه تبريز وارد اين فرودگاه شد و مورد استقبال مديرکل فرودگاههاي استان، معاونين، فرماندهان يگان حفاظت هواپيمايي و پليس فرودگاههاي استان و مديران فرودگاهي قرار گرفت.

امیرمکری پس از ورود به فرودگاه تبریز در جلسه شورای اداری فرودگاههای استان که با حضور معاونین و روسای ادارات برگزار شد، حضور یافت.

وی ضمن تبریک سال جدید گفت: مهم ترین چالش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در آغاز سال جدید، بارش های شدید و وقوع سیلاب بود که با تلاش عوامل فرودگاههای درگیر در حادثه سیل خوشبختانه هیچ گونه خسارتی به تاسیسات فرودگاهی وارد نشد.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه ویژه فرودگاه تبریز در بین فرودگاه های کشور گفت: فرودگاه تبریز نقش مهمی در توسعه منطقه شمالغرب کشور دارد و مدیران این فرودگاه نیز در سالهای گذشته جزء لایق ترین مدیران فرودگاه های کشور بوده اند و امروز در پست های کلان مدیریتی مشغول خدمت هستند.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب با نام "سال رونق تولید" گفت: تلاش همگان در سال جدید باید در راستای "حمایت از تولید داخلی" باشد که ما نیز در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تلاش خواهیم کرد اکثر نیازهای شرکت از تولیدات داخلی تامین می شود که در همین راستا در سال جدید یکی از دستگاههای مهم کمک ناوبری و بازرسی بار و مسافر از محصولات داخلی تامین خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در رشد و توسعه شرکت گفت: در دوره مدیریت جدید "حس تعلق خاطر و مشارکت سازمانی " تقویت خواهد شد و مدیریت جدید به توان نیروی انسانی شرکت اعتماد کامل دارد.

امیرمکری گفت: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تقریبا به جایگاه واقعی خود دست یافته است که این موضوع مدیون تلاش کلیه پرسنل و مدیران شرکت در ادوار گذشته بوده است.

در ابتدای این جلسه صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی ضمن خیرمقدم به رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برای حضور در فرودگاه تبریز گزارشی از عملکرد این فرودگاه در سال گذشته ارائه و مدیرعامل را در جریان پروژه های مهم فرودگاه تبریز از جمله پروژه توسعه و بهسازی اپرون بتنی و تاکسی وی های ارتباطی، توسعه ترمینال 3  قرار داد.

بازدید برج مراقبت پرواز، اداره آتش نشانی و هدایت زمینی، اداره الکترونیک هواپیمایی، اداره مخابرات و فن آوری اطلاعات و هم چنین دستگاههای دیزل ژنراتور از دیگر برنامه های سفر امیرمکری به فرودگاه تبریز بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری