خبر خبر

ابراز رضايت اميرمکري از روند اجراي پروژه‎هاي فرودگاه تبريز
مديرکل فرودگاه‎هاي استان آذربايجان شرقي گفت: در دومين روز از سفر رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران، به فرودگاه‎هاي شمال غربي کشور وي پس از بازديد از پروژه‎هاي در دست اجراي فرودگاه تبريز ضمن ابراز رضايت از روند کار بر تسريع در اتمام آنها تاکيد کرد.

به گزارش روابط‎عمومي فرودگاه‎هاي استان آذربايجان شرقي، مصطفی صفایی با اشاره به اینکه سیاوش امیرمکری پس از بازگشت از ارومیه و بازدید از فرودگاه این شهر، با حضور در پروژه‎های توسعه ترمینال 3 و توسعه اپرون فرودگاه تبریز در جریان آخرین وضعیت این پروژه‎ها قرار گرفت، گفت: پروژه توسعه و بهسازی اپرون بتنی و تاکسی‎وی‎های ارتباطی فرودگاه تبریز با اعتباری بالغ بر400 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در حال اجرا است که با اتمام آن ظرفیت پذیرش پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز به بیش از دو برابر افزایش می‎یابد.

وی افزود: پروژه توسعه ترمینال 3 یکی از پروژه‎های مهم فرودگاه تبریز در چند سال اخیر است که طی آن ترمینال 3 فرودگاه تبریز با هزینه‎ایی بالغ بر 50 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران به مساحت 800 مترمربع توسعه می‎یابد.

گفتنی است، در این روز امیرمکری از باند بتنی، ترمینال اصلی، سامانه جدید صدور کارت پرواز و مرکز مانیتورینگ فرودگاه تبریز نیز بازدید کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری