خبر خبر

امام خميني(ره): اگر سپاه نبود، کشور هم نبود
اميرمکري روز تاسيس سپاه پاسداران را تبريک گفت
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي سالروز تاسيس سپاه پاسداران را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ متن پیام سیاوش امیرمکری به این شرح است: «دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران، یادآور تدبیر حکیمانه امام خمینی(ره) و صدور فرمان تاریخی به شورای انقلاب اسلامی برای شکل گیری این نهاد مردمی است. نهادی متعهد که با هدف نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن و کوشش در راه تحقق آرمان های الهی و گسترش حاکمیت قانون شکل گرفت و امروز سپاه نماد ارزشمندی است که ایستادگی در برابر قدرت های جهانی را به رخ می کشد. نمادی قدرتمند و تاثیرگذار در منطقه که آن روز بنیانگذار انقلاب اسلامی درباره اش اینچنین گفت: «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود»

و امروز نیز سپاه پاسداران که برخاسته از آرمان های مردم انقلابی ایران است، در سایه روحیه انقلابی نقش تعیین کننده یی در دفع توطئه های ایادی استکبار به جمهوری اسلامی ایفا می کند و پس از گذشت 40 سال مقتدرتر از گذشته از دستاوردهای انقلاب و آرمان های بلند امام راحل(ره) حفاظت می کند.

اینجانب سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به حماسه سازان سبزپوش پر افتخار سپاه پاسداران تبریک و تهنیت عرض نموده و از خدواند متعال سربلندی این مردان و زنان غیور را مسئلت می نمایم.»

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری