خبر خبر

فرودگاه کرمان به دنبال افزايش تعامل با مديران شهري
مديرکل فرودگاه‎هاي استان کرمان از طرح افزايش تعاملات با مديران شهري خبر داد و گفت: بر همين اساس از شهردار و اعضاي شوراي شهر کرمان دعوت کرديم که از پروژه‎هاي در دست اقدام فرودگاه کرمان بازديد کنند.

علی قاسم زاده در گفت و گو با  روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوای ایران با اشاره به بازید شهردار و اعضای شورای شهر کرمان از پروژههای در دست اجرای فرودگاه این شهر و دریافت بازخورد خوب از آنها گفت: این گونه بازدیدها موجب میشود تعاملات بیشتری بین مدیران شهری و اجرایی به وجود آید و زمینههای همکاری بیشتر و بهتری فراهم شود.

وی گفت: گزارش فعالیتها و پروژههای فرودگاه برای آنها بسیار جذاب بود و برای ارائه کمک و صدور مجوزهای لازم در موارد نیاز و تسریع امور از جمله دادن مجوز برای جابجایی درختان در پروژه محوطهسازی ترمینال داخلی، اعلام آمادگی کردند.

قاسمزاده ضمن اشاره به اینکه برای افزایش این تعاملات برای فرودگاههای تحت پوشش نیز برنامهریزی شده است، در مورد پروژههای در دست اجرای فرودگاه کرمان گفت: ساخت باند جدید، پروژه توسعه و بهسازی ترمینال داخلی، نصب و راه‎اندازی دستگاه کمک ناوبری جدید DVOR  و بهسازی کلی فرودگاه کرمان از جمله دیوارهای حفاظتی از پروژه‎های این فرودگاه محسوب می‎شوند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری