خبر خبر

اطلاع رساني به روز روابط عمومي شرکت فرودگاه ها همگام با پيشرفت فناوري رسانه اي
مديرکل فرودگاه هاي بوشهر نقطه قوت روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را استفاده از ابزارهاي به روز در انعکاس تلاش هاي فرودگاهي ها دانست.

کمال دهقان منشادی در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن تبریک فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی عنوان کرد: خوشبختانه با اقدامات به موقع و دلسوزانه روابط عمومی ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در استفاده از جدیدترین ابزار و فناوری ها در انعکاس تلاش ها و فعالیت های فرودگاه ها شاهد برقراری ارتباط و تعامل هرچه بهتر میان فرودگاه ها و آشنایی هرچه بیشتر اذهان عمومی با رسالت ها و دغدغه های صنعت هوانوردی و فرودگاهی هستیم.

مدیرکل فرودگاه های بوشهر افزود: خوشبختانه روابط عمومی فرودگاه های بوشهر نیز توانسته در سال های اخیر چندین بار رتبه برتر را دریافت کند و عملکرد رضایت بخشی در ارتباط با رسانه ها و انعکاس به موقع اخبار داشته است.

وی همچنین گفت: انتظار داریم همکاری ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در تامین تجهیزات مورد نیاز کارشناسان و مسوولان روابط عمومی فرودگاه ها افزایش یابد تا هرچه بهتر بتوانند به وظایف خود عمل کنند. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری