خبر خبر

ضرورت تعامل هرچه بيشتر روابط عمومي شرکت فرودگاه ها با رسانه هاي جمعي
مدير ايمني شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با تاکيد بر عملکرد مطلوب روابط عمومي شرکت پيشنهاد داد که روابط عمومي تعامل و همکاري بيشتري با رسانه هاي جمعي داشته باشد.

محمد الهی نیا، در گفت و گو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی عنوان کرد: روابط عمومی در سال گذشته در مجموع عملکرد مطلوبی داشته و در مقایسه با سال های گذشته پیشرفت قابل قبولی داشته است.

مدیر ایمنی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه انتشار اخبار فرودگاه ها از طریق رسانه های داخلی شرکت مطلوب به نظر می رسد، افزود: حضور فعال در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، اطلاع رسانی مناسب و به موقع مشروح اخبار در پورتال شرکت، اطلاع رسانی درون سازمانی از طریق سامانه برید و برنامه مهمان هفته بخشی از نقاط قوت روابط عمومی بوده است.

وی به ارایه پیشنهادهایی برای بهبود فعالیت های روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران پرداخت و گفت: از آنجا که شرکت در زمینه های تخصصی مختلف فعالیت دارد پیشنهاد می شود، تهیه اخبار و انتشار آنها با مشارکت و تعامل قوی تری با واحدهای تخصصی مربوط انجام شود. همچنین پیشنهاد می شود روابط عمومی شرکت تعامل و همکاری بیشتری با رسانه های جمعی، مانند صدا و سیما و غیره داشته باشد و اخبار و گزارش های تخصصی این شرکت سهم بیشتری در این رسانه ها داشته باشد. پیشنهاد دیگر، همکاری بیشتر روابط عمومی با دفتر مدیریت ایمنی برای تولید و انتشار محتوای ترویجی ایمنی است.

الهی نیا در پایان اظهار داشت: روابط عمومی می تواند نقش فعال و مثبتی در اجرای برنامه های هفته ایمنی فرودگاه ها، از جمله مصوبات شورای عالی ایمنی ایفا کند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری