خبر خبر

ابراهيم مرادي:
فعاليت در حوزه عمليات هوانوردي شاق و طاقت فرساست
عضو هيات مديره شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم معارفه و تکريم معاونان جديد و پيشين عمليات هوانوردي و ابلاغ راهبران جديد دو حوزه عمليات هوانوردي و توسعه مديريت و منابع، فعاليت در حوزه عمليات هوانوردي را کاري شاق و طاقت فرسا عنوان کرد و از همه معاونت‎ها و بخش‎هاي شرکت خواست که از اين حوزه بيش از پيش حمايت کنند.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، ابراهیم مرادی در این مراسم که امروز، چهارشنبه 25 اردیبهشت، با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، معاونان شرکت و مدیران حوزه عملیات هوانوردی در سالن جلسات روابطعمومی برگزار شد، ضمن تبریک سمت معاونت عملیات هوانوردی به محمد امیرانی گفت: از همه همکاران در تمام معاونتها و بخشهای دیگر میخواهم که حمایتشان را از این حوزه بیشتر کنند تا بتوانیم روند خوبی که در سه چهار سال قبل طی شده است را در آینده نیز ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه برجام فرصت بسیار خوبی بود و در آن اتفاقات خوبی برای شرکت رقم خورد، گفت: ما توانستیم در این زمان سند جامع ترافیک هوایی کشور را تدوین کنیم که اتفاقات خوبی هم بر اساس آن سند افتاد و تلاش شد که در چارچوب ایکائو و ASBO پیش برویم. در این دوران خریدهای زیادی در زمینه تجهیزات کمک ناوبری انجام شد که بسیاری از آنها در فرودگاهها نصب شدند و جای دارد از آقای صمد محمدی و همکاران حوزه تدارکات و تامین تجهیزات قدردانی کنم که در این زمینه بسیار تلاش کردند و امیدوارم این روند با وجود شرایط سخت پیش رو ادامه پیدا کند و خود را برای مقابله با شرایط سختتر، بیش از پیش آماده نگه داریم.

مرادی ادامه داد: استاد عزیزم آقای اکبری ویژگیهای بسیار خوبی دارند که یکی از آنها سعه صدر است که با وجود این خصوصیت توانستند در زمان معاونت عملیات هوانوردی موقعیتهای بسیار دشوار و فشرده تصمیمات خوبی بگیرند؛ تصمیماتی که اگر با عجله میگرفتیم با شکست مواجه میشدند.

وی با تاکید دوباره بر این که کار در حوزه عملیات هوانوردی در هر چهار بخش آن سخت است، گفت: از همه عزیزان تقاضا میکنم اگر همکارانم در این حوزه به دلیل فشار کار، گلایهای میکنند آنها را به عنوان درددل بدانند و حمایت خود را از آنها بر ندارند.

مرادی که در این مراسم ابلاغ راهبری حوزه توسعه مدیریت و منابع خود را از دستان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل دریافت کرد، گفت: با توجه به اینکه تحصیلات تکمیلی بنده در حوزه منابع انسانی و مدیریت است سعی میکنم در حوزه توسعه مدیریت و منابع چیزهای بیشتری را از آقای شورمیج بیاموزم.

وی ادامه داد: آقای شورمیج که به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی انتخاب شدهاند خوشبختانه اطلاعات زیادی از حوزه عملیات هوانوردی دارند و این میتواند یک فرصت خوب برای آقای امیرانی باشد که با کمک ایشان در زمینه کمبود منابع انسانی و دیگر مسائل مربوط به این حوزه مشکلات را برطرف کنند.

وی همچنین در پایان سخنان خود ضمن تبریک پیشاپیش 27 اردیبهشت روز روابطعمومی، فعالیتهای انجام شده در روابطعمومی و تولیدات آن را ارزنده ارزیابی کرد و گفت: این مجموعه با تعداد اندک نیروهای متخصص خود، کاری چندین برابری انجام میدهد که حتی در شرکتهای خصوصی نیز این حجم تولیدات خبری و صوتی و تصویری با تعداد بسیار بیشتری از نیروها انجام میشود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری