خبر خبر

در ديدار به مناسبت روز ملي ارتباطات و روابط عمومي عنوان شد
بابازاده: روابط عمومي پرچمدار شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران است
معاون اداره کل آموزش و توسعه نيروي انساني، روابط عمومي را پرچمدار شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، محمد بابازاده که همراه با جمعی از کارکنان اداره رفاهی اداره کل آموزش وتوسعه نیروی انسانی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به دیدار مدیر و کارکنان روابط عمومی آمده بود، اظهار کرد: یکی از شباهت های کاری این دو مجموعه، انجام دادن کارهای مختلف با عشق خدمت به همکاران و پیشرفت مجموعه شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران است.

وی انجام کارهای تخصصی در روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران را نشانه پیشرفت روابط عمومی و مدیریت صحیح این مجموعه دانست و گفت: روابط عمومی، پرچمدار شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران است.

در این دیدار صمیمی همچنین مريم پيروي، سرپرست امور بيمه، بازنشستگي، تربيت بدني و تسهيلات رفاهي شرکت، با قدردانی از تلاش های روابط عمومی، اظهار کرد: اقدامات انجام شده در روابط عمومی مانند برنامه مهمان هفته یا ساخت کلیپ، برگزاری مراسم ها و برنامه های مختلف و اقدامات رسانه ای طی سال های اخیر، نشانگر روند رو به رشد در روابط عمومی شرکت است.

همچنین یداله آقائی صائم، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی در این دیدار ضمن قدردانی از اظهار لطف معاون اداره كل آموزش و توسعه نيروي انساني و همکارانش، خدمت به کارکنان و واحدهای مختلف ستادی و فرودگاهی را افتخاری بزرگ برای روابط عمومی دانست و گفت: تمامی همکاران من، با عشق و علاقه خاصی کار می کنند و این علاقه به کار و خدمت رسانی بی دریغ، وجه مشترک هر دو مجموعه محسوب می شود.

محمد عباسی، مشاور مدیرعامل و رئیس ستاد اقامه نماز نیز سخنانی را در فضیلت قدردانی مومنین از یکدیگر بیان و بر ضرورت به کاربستن دانسته ها در زمینه پرهیز از بدی ها و انجام کارهای نیک تاکید کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری