خبر خبر

اساسنامه شرکت فرودگاه ها در آستانه تصويب است
معاون جديد توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اينکه تدوين اساسنامه شرکت در مرحله بازبيني قرار دارد، از تصويب اساسنامه در روزهاي آتي خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، علی شورمیج که امروز (28 اردیبهشت) در مراسم معارفه خود به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت سخن می گفت، سرلوحه فعالیت های خود را رعایت اخلاق و تکریم ارباب رجوع بویژه در مورد همکاران اعلام کرد و در معرفی برنامه های اصلی دوره جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع گفت: تدوین اساسنامه شرکت در مرحله بازبینی نهایی است و روزهای آتی تصویب می شود. همچنین پیش نویس آیین نامه مالی و معاملاتی تهیه شده و در مرحله بازنگری قرار دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به برنامه ریزی برای اصلاح ساختار نیروی انسانی شرکت با یکسان سازی قراردادها اشاره و اظهار امیدواری کرد: امسال بتوانیم این طرح را عملی کنیم. همچنین پیگیر برطرف کردن مشکلات تبدیل نیروهای قراردادی به پیمانی هستیم.

وی از برنامه ریزی برای بازنگری در سامانه جامع نیروی انسانی نیز خبر داد و گفت: امیدواریم امسال شاهد اجرای سامانه ارزیابی مدیران باشیم.

معاونت توسعه مدیریت و منابع همچنین از پیگیری برای ایجاد مجتمع فرهنگی و اقامتی شرکت خبر داد.

شورمیج بر برقراری تعامل های هرچه بیشتر با دستگاه های نظارتی و حوزه های عملیاتی فرودگاه ها نیز تاکید کرد و افزود: یکی از اولویت های ما شفافیت و انضباط مالی شرکت است و نیز پیگیر اجرایی شدن ماده 87 قانون احکام دایمی درباره وصول مطالبات شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هستیم که با وجود دریافت امضای دو وزیر هنوز عملی نشده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران همچنین تاکید کرد: باید در کنار رعایت قانون و مقررات، ریسک پذیر نیز باشیم.

-------------------------------------
نظرات
کارمند() :
باسلام و آرزوي موفقيت .
آيا در اساسنامه شرکت فرودگاهها براي کارکنان شرکتي جهت تبديل وضعيت تصميم گيري شده ؟؟ آيا براي تبديل وضعيت کارکنان شرکتي برنامه اي داريد؟؟؟ کاش براي وضعيت من و همکاران من هم فکري شود که حداقل امنيت شغلي داشته باشيم .نگران آينده و وضعيت شغلي و... نباشيم . باسپاس

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری