خبر خبر

اعلام حمايت همه جانبه اميرمکري از بسيج شرکت فرودگاه ها/ ضرورت تحقق وحدت براي مقابله با تهديدهاي دشمن
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم معارفه فرمانده جديد بسيج شرکت با اشاره به تهديدهاي دشمنان عليه نظام جمهوري اسلامي تاکيد کرد: بسيج در شرايط کنوني براي مقابله با تهديدهاي دشمنان مي بايست به نبردهاي نرم، نيمه سخت و سخت بپردازد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این مراسم که امروز، 28 اردیبهشت، با حضور سرهنگ مجید قدیریان، فرمانده مرکز بسیج شهدای صنعت هوانوردی و سرهنگ علیرضا عاشوری، مسوول سازمان بسیج ادارات برگزار شد، در سخنانی عنوان کرد: بسیج همواره به شکلهای تدافعی و تهاجمی برای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی و مقابله با تهدیدهای دشمنان ظهور کرده است. در دوران دفاع مقدس بسیجیان با حضور در جبهه حالت تدافعی داشتند و حماسهها آفریدند و در شرایط کنونی برای مقابله با تهدیدهای دشمنان می بایست به نبردهای نرم، نیمه سخت و سخت بپردازند.

رییس هیات مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران افزود: بسیج در شرایط کنونی باید به طور خاص وارد عرصه جنگ نرم شود و به شناخت دقیق تهدیدهای دشمنان بپردازد.

وی گفت: برای مقابله با تهدیدهای دشمن، حمایت همه جانبه خود را از سازمان بسیج مستضعفان و بسیج شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران اعلام میکنم. باید در مسیر اهداف پنجگانه بسیج گام برداریم و با سازماندهی جدید و همکاری بیشتر به اهداف مورد نظر برسیم.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورای بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افرادی متخصص و با انگیزه بالایی هستند، گفت: با شناختی که از آقای خواست خدایی فرمانده بسیج شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران دارم، مطمئن هستم که میتواند با جلب همکاریها، بسیج شرکت را به اهداف تبیین شده برساند و از زحمات حمید حسینی، فرمانده سابق مقاومت بسیج شرکت و نیز سهراب صفری، جانشین فرمانده پیشین نیز سپاسگزاری میکنم.

خدمت به مردم در اولویت برنامههای بسیج ادارات باشد

مسئول سازمان بسیج ادارات نیز در این مراسم در سخنانی عنوان کرد: بسیج همواره منشا خیر و برکت بوده است و از زمانی که امام (ره) دستور تشکیل سازمان بسیج مستضعفان را صادر کردند بسیج در هر زمان و مکانی که خطری متوجه نظام جمهوری اسلامی بوده در خط مقدم دفاع قرار داشته و حتی در حوادث غیرمترقبه نیز یاریگر مردم بوده و به همت بسیج، هیچ یک از توطئههای دشمنان به نتیجه نرسیده است.

سرهنگ علیرضا عاشوری در ادامه با بیان اینکه اوج حضور بسیج را در دوران دفاع مقدس شاهد بودهایم، گفت: در زمان جنگ تمام بلوک شرق و غرب و سازمانهای بزرگ بینالمللی در خدمت صدام بودند ولی رزمندگان ایران توانستند با نیروی ایمان و اندیشه بسیجیوار پیروز نهایی جنگ شوند. پس از جنگ نیز توطئههای دشمنان سرکوب شد و هستههای مقاومت در برابر داعش روزبه روز قویتر شد اند.

وی تاکید کرد: امروز نیز در مرحله آزمایش قرار داریم و خدمت به مردم باید در اولویت برنامههای بسیج در ادارات باشد.

تحقق پیشرفتهای مطلوب صنعت هوانوردی با تفکر بسیجی

همچنین فرمانده مرکز بسیج شهدای صنعت هوانوردی، در این مراسم با تاکید بر اینکه در نتیجه تفکر بسیجی، صنعت هوانوردی که در نوک پیکان تحریمها قرار داشته به پیشرفت مطلوبی رسیده است، گفت: با وجود اینکه صنعت هوانوردی جزو اولین صنایع تحریم شده بود اما خوشبختانه در این حوزه پیشرفتهای بسیار خوبی داشتهایم که مرهون تفکر بسیجی است.

سرهنگ مجید قدیریان افزود: بر اساس آمار موثق، پیش از انقلاب اسلامی تنها 26 فروند هواپیمای مسافری داشتیم که امروز به بیش از 200 فروند رسیده و در حوزه ناوبری و فرودگاهی نیز با اینکه همیشه در معرض اولین تحریمها بودهایم به طور محسوس پیشرفتهای زیادی داشتهایم.

وی گفت: به عنوان نمونه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از مهندسان ایرانی برای تعمیر و نگهداری تجهیزات حساس هواپیماها استفاده نمیشد، در حالیکه امروز در این حوزه خودکفا شدهایم.

در ادامه، مسعود خواست خدایی، فرمانده جدید بسیج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در سخنانی گفت: از تمام مسئولانی که بنده را برای این سمت انتخاب کردند تشکر میکنم و امیدوارم با برنامهریزی خوب، قدمهای بلندی در راستای اعتلای بسیج برداشته شود.

خواست خدایی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری بسیج یعنی نیروی کارآمد و فعال در تمام عرصهها و امام راحل (ره) فرمودهاند که بسیج لشکر مخلص خداست. امیدوارم با تأسی از این فرمایشات، دوشادوش مدیران برای تحقق سیاستهای راهبردی شرکت و نیز سازمان بسیج مستضعفان گام برداریم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری