خبر خبر

اميراني روز روابط‎عمومي را تبريک گفت
معاون عمليات هوانوردي طي پيام‎هايي روز روابط‎عمومي را به مدير و کارکنان روابط‎عمومي شرکت تبريک گفت.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، محمد امیرانی در متن پیام خود آورده است: روز 27 اردیبهشت در تقویم کشور به نام روز ارتباطات و روابطعمومی نامیده شده که قطعا بهانهای است تا بدانیم که تک تک همکاران روابطعمومی نقش ارزشمندی را در پیشبرد اهداف کلان شرکت عهدهدار هستند.

وی با بیان اینکه امروزه روابطعمومی و ارتباطات به مثابه بازوی فکری سازمانها، نقش حیاتی و بیبدیلی در اجرای راهبردها و پیشرفت اهداف و برنامههای کلان دارد و با اطلاعیابی و اطلاعرسانی از مجرای رسانه، ارتباط دوسویه سازمانها را با افکار عمومی و مخاطبان خاص و عام برقرار میکند و تعالی میبخشد، ادامه داده است: مقام معظم رهبری در بیانات خویش در جایگاه روابطعمومی فرمودند: "به نظر من شما باید مشخص کنید انتظار مردم از دستگاه شما چیست. باید با مردم صادقانه رفتار شود. مهمترین ممیزه جمهوری اسلامی ایران در بخش تشکیلات این است که مردم، مسئولان را از خود میدانند و توقع غیر واقعی شنیدن و حرف سست شنیدن را ندارند، آنان حرف صادقانه میخواهند."

معاون عملیات هوانوردی با اشاره به اینکه در این برهه از زمان به واقع روابطعمومی شرکت به درستی در این مسیر گام برداشته و به تبیین صحیح جایگاه شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران پرداخته است. افزوده است: اینجانب لازم میدانم در ماه مهمانی خدا از تلاش تمامی همکاران محترم روابطعمومی در ستاد و تمامی فرودگاههای کشور تشکر و قدردانی کرده و این روز فرخنده را تبریک عرض کنم. از خداوند متعال توفیقات روزافزون و بهرهگیری وافر از نعمات بیکران سفره الهی در ماه صیام را مسئلت میکنم.

 

-------------------------------------
نظرات
تشکر() :
ممنون از تبريک مسيولين براي تبريک روز ارتباطات که روز همکاران واحد عملياتي مخابرات هم هستش!

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری