خبر خبر

پيام تبريک معاون عمليات هوانوردي به مناسبت روز مخابرات و ارتباطات
معاون عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران طي پيامي 27 ارديبهشت، روز ارتباطات را به کارکنان اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي تبريک گفت.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، محمد امیرانی در پیام خود با اشاره به اینکه 27 اردیبهشت در تقویم رسمی کشور روز ارتباطات نامیده شده، آورده است: نامگذاری این روز بهانهای است برای تقدیر از همکاران عرصه مخابرات و ارتباطات هوانوردی، همان خدمتگزارانی که هدف خود را کمک به ایجاد پلهای ارتباطی قوی و مستحکمتری میان کشورهای مختلف و مردم جهان و همچنین توسعه فناوریهایی که برای گسترش ارتباطات و زیرساختهای مخابراتی ساخته و استفاده شده، میدانند.

وی با نقل حدیثی از پیامبر اکرم (ص) مبنی بر اینکه «اگر کسی محبتی کرد شما هم محبت او را جبران کنید و اگر نتوانستید (لااقل) از او تشکر کنید، این تشکر شما پاداش او خواهد بود.» ادامه داده است: اینجانب به مصداق روایت نبوی لازم میدانم در ماه مهمانی خدا و در پنجاهمین سالروز جهانی مخابرات و فناوری اطلاعات از تلاش تمامی همکاران محترم مخابرات و فناوری در ستاد و تمامی فرودگاههای کشور تشکر و قدردانی میکنم و این روز فرخنده را تبریک عرض میکنم.

وی در پایان از خداوند متعال توفیقات روزافزون و بهرهگیری وافر از نعمات بیکران سفره الهی در ماه سیام را برای همکاران خود در این اداره کل مسئلت کرده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری