خبر خبر

شورميج:
هر قدر حوزه نيروي انساني تقويت شود کارآيي و بهره‎وري شرکت افزايش مي‎يابد
معاون توسعه مديريت و منابع در مراسم تکريم و معارفه مديران کل پيشين و جديد آموزش و توسعه نيروي انساني در تاکيد بر اهميت نيروي انساني گفت: هر قدر حوزه نيروي انساني تقويت شود کارآيي و بهره‎وري شرکت افزايش مي‎يابد.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، علی شورمیج در این مراسم که امروز، 30 اردیبهشت، با حضور مدیرکل امور مالی و درآمد،‌ مدیرکل تدارکات و تامین تجهیزات و مدیران اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی برگزار شد، گفت: توجه به نیروی انسانی یکی از مهمترین مسائل است و اعتقاد دارم که حوزه نیروی انسانی همچون چشم شرکت است.

وی ادامه داد: یکی از کارهای خوبی که آقای دلوریانزاده توانست انجام دهد این بود که جایگاه و اهمیت منابع انسانی را نسبت به گذشته ارتقا داد و من در این 26 سال خدمتی که انجام دادهام در این چهار سال تلاشهای خوبی را دیدیم و جای تشکر و قدردانی دارد.

وی در مورد انتخاب آقای مظفر به عنوان مدیرکل جدید آموزش و توسعه نیروی انسانی اظهار امیدورای کرد: ایشان با توانمندی و ارتباطاتی که در خارج از شرکت دارند بتوانند کمک زیادی به شرکت کنند.

شورمیج با بیان اینکه در طول کار اختلاف نظر و فراز و نشیبهایی به وجود میآید که این عادی و موجب رشد شرکت است،‌ گفت: اکنون که آقای دلوریانزاده به سازمان اداری استخدامی باز میگردند، امیدواریم با خاطرهای خوش از این مجموعه بروند و در آنجا ما را برای دستیابی به اهداف شرکت یاری دهند.

گفتنی است، در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات علی اکبر دلوریانزاده قدردانی و ابلاغ انتصاب احمد مظفر به وی تقدیم شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری