خبر خبر

توسعه ورزش در شرکت فرودگاه ها بر اساس برنامه مدون/ نقش موثر ورزش در تقويت روحيه و همبستگي کارکنان شرکت
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از سالن ورزشي فرودگاه بيرجند از تلاش براي توسعه ورزش در ميان کارکنان شرکت بر اساس برنامه اي مدون خبر داد.

سیاوش امیرمکری امروز، 30 اردیبهشت، در حاشیه بازدید از سالن ورزشی فرودگاه بیرجند در گفتگو با روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اعلام این خبر عنوان کرد: ورزش در ایجاد همبستگی هرچه بیشتردر میان کارکنان فرودگاهی و ستادی موثر است. در سال هایی که مسابقه های ورزشی منظم با حضور واحدهای مختلف از فرودگاه های گوناگون در شرکت برگزار می شد، شاهد بودیم که پس از یک ماه گردهمایی ورزشی و کار تیمی دوستی ها و سطح همکاری میان کارکنان افزایش می یافت.

رییس هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: در دوره جدید مدیریت شرکت، تلاش می شود که فعالیت های ورزشی هر فرودگاه با توجه به امکانات موجود افزایش یابد و یکی از دلایل اصلی راه اندازی کمیته ورزش نیز توسعه ورزش های همگانی و مناسبتی بر اساس برنامه مدون است.

وی همچنین گفت: یکی از اعضای کمیته ورزش شرکت، خانم است که به نمایندگی از بانوان در برنامه ریزی های این حوزه نقش ایفا می کند. 

-------------------------------------
نظرات
علي() :
با سلام، ضمن تشکر و قدرداني از تمامي زحمات کميته ورزش در سنوات گذشته و تبريک به جناب آقاي عزيزيان و همکاران ايشان، خواهشمند است در صورت امکان در شرکت فرودگاهها تيم هاي دوچرخه سواري تشکيل گردد که هم ورزش همگاني از زاويه دوچرخه سواري رونق يابد و هم انگيزه اي براي تمامي کارمندان شرکت فرودگاهها و ناوبري هوائي ايران باشد که دوچرخه را جايگزين خودرو کنند.

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری