خبر خبر

در بازديد از موسسه اطلاعات عنوان شد
تاکيد اميرمکري بر ارتباط هرچه بيشتر با رسانه ها
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از بخش هاي مختلف موسسه اطلاعات، آمادگي شرکت را براي برقراري ارتباط هرچه بيشتر با رسانه ها اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این بازدید که امروز (31 اردیبهشت) به همراه جمعی از اعضای هیات مدیره و معاونان شرکت انجام شد، در سخنانی عنوان کرد: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از شرکت های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی است که وظیفه اداره 54 فرودگاه و ارایه خدمات هوانوردی به فرودگاههای کشورمان را بر عهده دارد.

رییس هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به تاکید وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت برقراری ارتباط هرچه بیشتر با رسانه ها، بیان کرد: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران آماده استفاده از ظرفیت روزنامه اطلاعات به عنوان پل ارتباطی میان صنعت فرودگاهی و جامعه است. 

وی با بیان اینکه بازدید امروز از بخش های مختلف موسسه بویژه آرشیو روزنامه، خاطرات جالب و فراوانی را برای ما زنده کرد، افزود: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران یکی از مهمترین زیرساخت های حمل و نقل را پوشش می دهد و در شرایط بحران نیز در کمک رسانی و امدادرسانی نقش موثری را ایفا می کند.

همچنین در این دیدار، علیرضا خانی، سردبیر روزنامه اطلاعات طی سخنانی تاکید کرد: امیدواریم این دیدار زمینه ساز همکاری هرچه بیشتر موسسه اطلاعات با شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران باشد. تاکنون روزنامه اطلاعات ارتباط خوبی با صنعت هوایی داشته است و این روند ادامه خواهد داشت.

حسن کرابی، مدیر سازمان آگهی های موسسه اطلاعات نیز عنوان کرد: روزنامه اطلاعات نود و چهارمین سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد و از نظر مشی سیاسی معتدل و کاملا امانتدار مردم است. این موسسه غیر از انتشار روزنامه، نشر هزار عنوان کتاب را نیز در کارنامه دارد.

در ادامه، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به همراه هیات همراه از بخش های مختلف موسسه اطلاعات از جمله سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 600 نفر، ساختمان خدماتی، سالن کنفرانس، چاپخانه، تحریریه، بخش رایانه و گرافیک، لیتوگرافی، موزه، آرشیو، کتابخانه، فروشگاه انتشارات و چاپخانه افست دیدن کرد.

امیرمکری و هیات همراه در این بازدید، از نزدیک در جریان روند تولید و انتشار اخبار روزنامه اطلاعات قرار گرفتند و از بزرگترین بنگاه چاپی خاورمیانه، متعلق به موسسه اطلاعات، بازدید کردند.

گفتنی است؛ در این بازدید، سعید اکبری عضو هیات مدیره و راهبر عملیات هوانوردی، ابراهیم مرادی عضو هیات مدیره و راهبر حوزه توسعه مدیریت و منابع، حمیدرضا سیدی معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی، محمد امیرانی معاون عملیات هوانوردی، احمد ایزدبین مسئول امور پیگیری های ویژه مدیرعامل، آقائی صائم مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه ها حضور داشتند.

متن مصاحبه انجام شده توسط خبرنگار گروه اقتصادی روزنامه اطلاعات با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران متعاقبا منتشر می شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری