خبر خبر

روابط عمومي شرکت فرودگاه ها، ياري رساني امين در تصميم گيري هاي راهبردي است
مديرکل فرودگاه هاي آذربايجان شرقي تاکيد کرد: روابط عمومي ستاد شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران واحدي تاثيرگذار در کمک به تصميم گيري هاي راهبردي مديريت شرکت است.

مصطفي صفايي در گفت وگو با روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به نامگذاري 27 ارديبهشت به روز ارتباطات و روابط عمومي اشاره و عنوان كرد: روابط عمومي در كمك به تصميمگيريهاي راهبردي مديريتي شركت نقش در خور توجه و مهمي دارد كه آن را به واحدي اثرگذار در اين زمينه تبديل كرده است.

وي ادامه داد: علاوه بر اين نقش، روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در افزايش همگرايي، همكاري و تعهد سازماني و همچنين ارتباط موثر با صاحبان صنعت جهت سرمايه گذاري در پروژه هاي فرودگاهي در سال هاي اخير بسيار برجسته بوده است. در بخش مربوط به خبررساني و انعكاس دستاوردها و تحولات فرودگاهي نيز كه يكي از وظايف مهم روابط عمومي هاست، بدون شك روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران يكي از روابط عمومي هاي پيش رو، فعال و اثرگذار در كشور بوده كه كسب رتبه هاي برتر در ميان روابط هاي برتر وزارت راه و شهرسازي جمهوري اسلامي ايران دليلي بر اين مدعاست.

مديركل فرودگاه هاي آذربايجان شرقي افزود: يكي از وظايف روابط عمومي ها در سطح ستاد و استان ها، آشنا كردن مسوولان، مردم،  مسافران و مراجعان فرودگاهي با شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و وظايف و خدمات ارايه شده توسط شركت و نيز نحوه تقسيم كار و عملكرد واحدها و نهادهاي مستقر در فرودگاه هاست. در سال هاي گذشته با تلاش روابط عمومي ستاد و نيز روابط عمومي هاي فرودگاه ها، شاهد آشنايي بيشتر مردم و مسافران با برخي جزييات مهم و خدمات ارايه شده توسط شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران بوده ايم. همچنين حضور فعال روابط عمومي هاي فرودگاه ها در فضاي مجازي و اطلاع رساني به موقع، دقيق و قابل اطمينان باعث شده است، روابط عمومي فرودگاه ها تبديل به نخستين مرجع كسب اخبار و اطلاعات موثق پس از رخدادها و حوداث فرودگاهي شود.

وي عنوان كرد: با توجه به ثبات مديريتي در حوزه روابط عمومي شركت در سال هاي گذشته، شاهد اشراف بالا و نيز آشنايي كامل با ظرايف كار روابط عمومي در عملكرد اين واحد مهم شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران هستيم.

صفايي افزود: كارگاه هاي آموزشي مسوولان روابط عمومي ها كه هر ساله با يك عنوان جديد برگزار مي شود يكي از عوامل پيشرفت كاركنان روابط عمومي و يكي از نقاط قوت روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در دهه اخير بوده است. علاوه بر اين با توجه به ماهيت پويا و خلاق روابط عمومي، انجام اقدامات جديد و طرح هاي خلاقانه، هم در توليد محتوا و هم در شكل و فرم اطلاع رساني از ديگر نقاط قوت روابط عمومي شركت فرودگاهها در سال هاي اخير به شمار مي رود. در كنار اين نقاط قوت، نقطه ضعف روابط عمومي لحاظ نشدن پست سازماني روابط عمومي در فرودگاه هاست كه بايد براي آن چاره انديشي شود.

صفايي همچنين با بيان اينكه امكانات سخت افزاري موجود در اختيار روابط عمومي استان ها مطابق با پيشرفت هاي بسيار سريع در اين حوزه پيش نمي رود، گفت: به روز كردن تجهيزات روابط عمومي استان ها به امكانات جديد مانند دوربين هاي عكاسي حرفه يي و اينترنت قابل دسترس و پر سرعت و غيره مي تواند به عملكرد هرچه بهتر اين واحد كمك كند. همچنين روابط عمومي شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با كمبود نيروي انساني روبه روست و با افزايش و تقويت كاركنان روابط عمومي، مي تواند اطلاع رساني در فرودگاه ها را افزايش دهد.

-------------------------------------
نظرات
جواد() :
ايول

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری