خبر خبر

انتصاب اعضاي اصلي و علي البدل هيات بدوي رسيدگي به تخلفات اداري
اعضاي اصلي و علي البدل هيات بدوي رسيدگي به تخلفات اداري شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از طرف وزير راه و شهرسازي منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، بر اساس حکم صادره از سوی محمد اسلامی، وزیر راه و شهر سازی، رحمت اله فیروزی پور مدیرکل دفتر مرکزی حراست، احمد ایزدبین مسئول امور پیگری های ویژه مدیرعامل شرکت فرودگاهها و داود همتی معاون دفتر حقوقی به عنوان اعضای اصلی و حسین اسفندیاری عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی و حشمت اله قربانی به عنوان اعضای علی البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران منصوب شده اند.

در حکم وزیر راه و شهرسازی اینگونه آمده است: "به استناد ماده 2 قانون رسیدگی به تخلفات اداری مصوب 1372 به موجب این حکم به عنوان اعضای اصلی/علی البدل هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران به مدت 3 سال منصوب می شوید. شایسته است با تکیه بر تقوای الهی و ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات رسیدگی به تخلفات اداری در اجرای عدالت با تعمق و تامل در امور ارجاعی و نیز توجه به حقوق کارمندان و در راه ارتقای سلامت اداری و مقابله با فساد اهتمام داشته باشید."

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری