خبر خبر

سرپرست معاونت بهره‌برداري فرودگاهي شهر فرودگاهي امام خميني (ره) خبر داد
اعزام ٢٩ هزار زائر به سرزمين وحي از فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) / آغاز عمليات اعزام حجاج از تيرماه
سرپرست معاونت بهره‌برداري فرودگاهي شرکت شهر فرودگاهي امام خميني(ره) گفت: در حج تمتع امسال ۲۹ هزار زائر از فرودگاه امام خميني (ره) به سرزمين وحي اعزام مي‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)؛ حسن خوشخو سرپرست معاونت بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در نخستین جلسه هماهنگی عملیات پروازهای حج ٩٨ اظهار داشت : پروازهای حج برای مجموعه شهر فرودگاهی یک نعمت است و تلاش خواهیم کرد تا بهترین خدمات را به زائران بیت الله الحرام ارائه کنیم.

وی با اشاره به اهمیت پروازهای حج بر لزوم هماهنگی بین تمام نهادهای مرتبط با این عملیات تاکید کرد و گفت: هدف ما خدمت به زائری است که در حقیقت سفیر کشورمان در یک مراسم جهانی خواهد بود.

خوشخو ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، عملیات اعزام حجاج از ١٧ تیرماه آغاز و تا ١٤ مرداد ماه ادامه خواهد داشت و در این بازه زمانی حدود ٢٩ هزار زائر از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به سرزمین وحی منتقل می شوند و عملیات بازگشت حجاج از ٢٦ مرداد ماه تا ١٧ شهریورماه انجام خواهد گرفت .

همچنین سید عباس حسینی مدیر حج و زیارت استان تهران در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، یگان حفاظت هواپیمایی، نیروی انتظامی و پلیس گذرنامه برای انجام هرچه بهتر عملیات پروازهای حج، بر لزوم هماهنگی میان همه دستگاه های مسئول در امر اعزام و پذیرش زائران سرزمین وحی تاکید کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری