خبر خبر

اطلاعيه هواشناسي/ رگبار، رعد و برق و وزش باد شديد
بر اساس اعلام هواشناسي در روزهاي چهارشنبه تا جمعه، 8 تا 10 خرداد بويژه در ساعات بعدازظهر و اوايل شب، بخش‎هاي گسترده‎اي از کشور شاهد رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شديد موقتي خواهد بود.

به گزارش روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، به دنبال صدور اطلاعیه هواشناسی، دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافندغیرعامل به فرودگاهها در شهرهای مورد نظر در این اطلاعیه برای حفظ آمادگی هشدار داد.

بر اساس این اطلاعیه امروز 8 خرداد، شاهد رگبار و رعدوبرق گاهی همراه با وزش باد شدید در ارتفاعات شمال‌شرق تهران، نیمه شمالی سمنان، شرق‌گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، ارتفاعات کرمان و وزش باد شدید موقت و احتمال خیزش گرد و خاک به همراه رگبار و رعد و برق بویژه در ساعات بعد از ظهر در شرق اصفهان و یزد خواهیم بود.

همچنین در روز پنجشنبه 9 خرداد شاهد رگبار و رعدوبرق گاهی همراه با وزش باد شدید در شرق تهران، شمال سمنان، ارتفاعات شرقی مازندران، ارتفاعات گلستان، شرق خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، ارتفاعات کرمان و وزش باد شدید موقتی و احتمال گردوخاک به همراه رگبار و رعدو برق بویژه در ساعات بعد ازظهر در قم، اصفهان، نیمه شرقی یزد. همچنین در بعدازظهر و اوایل شب وزش باد شدید موقت و احتمال خیزش گردوخاک در استان های مرکزی، قزوین البرز و نیمه غربی تهران خواهیم داشت.

بر اساس این اطلاعیه وضعیت هوای روز جمعه 10 خرداد شامل وقوع رگبار و رعد و برق گاهی همراه با وزش باد شدید در شرق‌ تهران، خراسان رضوی، شمال شرق سمنان و وزش باد شدید موقتی و احتمال گرد و خاک به همراه رگبار و رعد و برق به ویژه در ساعات بعد ازظهر در اصفهان، یزد و خراسان‌جنوبی خواهد بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری