خبر خبر

آمادگي فرودگاه‌هاي کشور براي انتقال حجاج
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با نماينده ولي‌فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجاج ايراني ديدار و درباره خدمات در دست ارائه براي زائران حج ۹۸ و فعاليت‌هاي صورت گرفته در بخش‌هاي مختلف براي تسهيل در روند اعزام و بازگشت زائران گفتگو کرد.

.به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در این دیدار که حسین اسفندیاری عضو هیأت مدیره و مسوول عملیات فرودگاهی نیز حضور داشت، امیرمکری آمادگی فرودگاه‌های کشور را برای انتقال بیش از ۸۶ هزار زائر به عربستان و خدمات‌دهی به حجاج اعلام کرد.

وی با اشاره به بازه زمانی اعزام حجاج به سرزمین وحی، تصریح کرد: تلاش‌ شده است این سفر معنوی با تسهیلات و روند مناسب آغاز شود و خاطره خوبی برای حجاج و خانواده هایشان داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی نیز در این دیدار از تلاش دست اندرکاران شرکت فرودگاه‌های کشور، سازمان هواپیمایی کشوری و ترمینال سلام در فرودگاه امام خمینی(ره) و پلیس فرودگاه‌ها برای فراهم کردن تسهیلات لازم و امکانات مناسب برای عملیات انتقال و بازگشت حجاج بیت الله الحرام تقدیر کرد.

وی گفت: فرودگاه نقطه شروع و پایان سفر معنوی حج است و این سفر برای اکثر حجاجی که اعزام می‌شوند، یک سفر برای یک بار در تمام عمر است و باید تلاش شود تا خاطره‌ خوب و ماندگار در ذهن حجاج نقش بندد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد

درج نظر درج نظر

تازه‌ترین اخبار تازه‌ترین اخبار

اطلاعیه ها اطلاعیه ها

گزارش تصویری گزارش تصویری